Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a olay sözler! 'Ne halt yiyeceksen ye!'

Tuğba Ekinci, Demet Akalın'ın Elazığ depremi sonrası depremzedelere gönderdiği yardım paylaşımında yazdığı "Uyuyan dostların canı sağ olsun" mesajına sert tepki gösterdi. Ekinci Akalın'a ağır sözler söyledi.

Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a olay sözler! 'Ne halt yiyeceksen ye!'

Demet Akalın'ın Elazığ depreminin hemen ardından depremzeleder için hazırlayıp paylaştığı yardım çuvalı tartışma çıkardı. Akalın'ın "Ben kamyonetimi tuttum. Uyuyan dostların canı sağ olsun" mesajı Ekinci'yi çileden çıkardı. Ekinci Akalın'ın o paylaşımını kendi hesabında paylaşarak ağır sözler söyledi.

İşte Ekinci'nin açıklaması: "Doğru konuşmanı, paranla iyilik yapıyorsan, cümlelerini seçmeni temenni ediyorum. Bana iyilik yapmıyorsun kendine yapıyorsun. Açıklama yaparken saldırma kardeşim ne halt yiyeceksen ye saldırma, ilk ve son uyarım.

Capture

Kendini ne sanıyorsan zevk sahibi insanlarda bir yerin yok. Arabesk geldin arabesk gidiyorsun. Bir Gülşen, bir Hande Yener değilsin. Cool insan hiç olamadın. O başarılarına yazık. Kusura bakma Dmet bu sensin. Kimse seni sevmiyor şöhretin bittiğinde de yalnız kalırsın böyle devam edersen. Zaten yalnızsın da huyun yüzünden sıkıntı büyük sende kızım."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
YARDIM YAPANLAR bir kendi birde yüce yaradan onu bilmelidir.REKLAMVARİ,BAŞKALARINI İĞNELYİCİ VE KIRICI SÖZLERLE YAPTIKLARINI AFİŞE EDENLER DOĞRU DAVRANMIYORLAR.
@ilhansafa CANIM KARDEŞİM BAZI DURUMLARDA YARDIM ETTİĞİNİ AÇIKLAYACAKSINKİ DİYERLERİNE ÖRNEK OLSUN ONLARDA YARDIM YAPSIN DİYE
demete dokunma !!! kurtlu
Demet gerçekten de her yönden vasat biri. Hatta kocasından boşanıp borçlardan kurtulma taktiği bile başlı başına çirkin bir davranış. Kocasının parasını yerken iyi ama borç gelince hemen dümen çevirdiler.
way anasını ne şuursuz insanlar var ya, herşeyden istifade eden ha hiçbirşeyi kaçırmayın, birşeyi yaparkende insanların gözüne sokarak yapıp istifadde edin yapyanlarda onlara laf ederek gündeme gelin.. ilk iki yıl anne sütü çok önemli... (bunlar için altı ay az gelir)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler