MAGAZİN

Tuğçe Kazaz: Atatürk'ü Osmanlı, Erdoğan'ı Atatürk Türkiye'si yetiştirdi

Son yıllarda sadece sansasyonel sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulan eski manken Tuğçe Kazaz yine dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Kazaz bu kez de Atatürk'ün birden çok dil bilmesiyle Erdoğan'ın dil bilememesini karşılaştırdı.

Tuğçe Kazaz: Atatürk'ü Osmanlı, Erdoğan'ı Atatürk Türkiye'si yetiştirdi

Eski manken Tuğçe Kazaz Twitter'da yaptığı paylaşımla yine en çok konuluşan isimlerden olmayı başardı.

Son yılarda sadece sansasyonel twitleriyle gündeme gelen Kazaz, Atatürk'ün birden çok dil bilmesiyle Erdoğan'ın dil bilememesini karşılaştırdı.

"Erdoğan’la dil bilmediği için alay eden ve Atatürk'ün birden çok dil bildiğinden dem vurup Erdoğan’ı aşağılamaya çalışan zevatlara deyin ki çok dil bilen Atatürk'ü Osmanlı, Erdoğan’ı ise Atatürk Türkiye’si yetiştirdi. Aralarında fark olması normal"...

Tuğça Kazaz'ın attığı bu twiti çok sayıda sosyal medya kullanıcısı eleştirirken, pek çoğu da Kazaz'ı ti'ye alan paylaşımlarda bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Atatürk'ün kurduğu Türkiyeden memnun değilsen çekip gidebilirsin diyeceğim de, 3-5 kere din değiştirip bi ara deist sonra ateist şimdilerin müslüman Tuğçesi olunca konu cevap bile vermemek lazım.
Atatürk osmanlıdan memnun değil di çekip gitti mi. Ne alakası var. Ülke hepimizin kim nasıl düşünmek istiyosa öyle düşünebilir
Füze atsaydın
@atam001 tuğçe kazazı ciddiye alan organizmalar var mı diye hep merak ediyordum hala varmış
@atam001 :D:D:D Atatürk den sonrasını bilmeyen kitle neredeyse onları göremedik :ASD:
Troll
Geri Dön