Tüm dünyaya örnek olacak! Burada evsizler yaşayacak!

Büyük Britanya'da Birleşik Krallık'a bağlı dört ülkeden biri olan Galler, tüm dünyaya örnek olabilecek bir proje başlatıyor. Galler'in Cardiff şehrinde evsizlere lüks, bahçesi olan ve kolayca istenilen alana taşınabilen evler inşa edilecek! Projenin fikir güzelliği kadar siz bir de evlerin içinin güzelliğini görün...

Tüm dünyaya örnek olacak! Burada evsizler yaşayacak!

Evsiz insanların sokakta yaşamasına son vermek için Galler'in en temiz şehri olarak bilinen Cardiff muhteşem bir projenin öncüsü olmak üzere. Yüzlerce evsiz insanları kargo-nakliye konteynerlarından lüks konuta dönüştürülmüş alanlara yerleştirecekler.

Cardiff Belediyesi, kentte evsizliğin üstesinden gelmek amacıyla 13 konteyner satın aldı.

0_Homeless-shipping-containers-Bute-Street-credit-Tony-King-Architects

Evsiz ailelere yakında lüks evlere dönüştürülmüş nakliye konteynerlarında konaklama imkanı sunulacak.

Cardiff Belediyesinin evsizlere geçici konut sağlamak için hayata geçirdiği 13 konteynerlık bu projedeki tüm evlerde güneş panelleri ve yangın söndürme fıskiyeleri bulunuyor.

0_First-look-inside-new-shipping-container-homes-for-homeless-families

Her bir evin modern bir tarzda tasarlandığı, evlerin içine yeteri kadar doğal ışık girmesi öncelik olarak alındığı görülmektedir.

Sahadaki hazırlık çalışmaları bu ay başlayacak, inşaatın 20 hafta sürmesi bekleniyor. Konteynerlar ise Haziran ayında kapılarını evsizlere açması planlanıyor.

Images-of-affordable-homes-to-be-built-on-Bute-Street-Cardiff

Bu projeden sorumlu olan Cadwyn Housing'in Genel Müdürü Kath Palmer şunları söyledi: “Cardiff'teki evsiz ailelerimiz için güvenli bir konaklama sağlamak için yeni yollar bulmamız gerekiyor ve bu proje daha uzun vadede gerekli olan geçici konutları sağlıyor. "

Trend_app_Banner

0_First-look-inside-new-shipping-container-homes-for-homeless-families (1)

0_First-look-inside-new-shipping-container-homes-for-homeless-families (2)

0_First-look-inside-new-shipping-container-homes-for-homeless-families (3)

Konteyner evler, gelecekte, birlikte ya da daha küçük gruplar halinde farklı yerlere kolayca taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.

İki yataklı üniteler çitle çevrili bir bahçeye doğrudan erişime açık olacak; böylece çocukların oynamak için güvenli bir alanı olacak. Birinci kattaki tek yataklı ünitelerin hepsinde bir çatı terası ve bir ön kapı olacaktır.

Cardiff-council

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
bizim ülkede kendileri için saray yaptırılıyor
Tmm Iyi De Neden Evsizleri Kapali Turbali Ve Takkeli Gosteriyorlar Once 2 Resme iii Bakin Muslumanlarla Evsiz Die Dalga Geciyorlar
çok güzel bravo
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler