Mynet Trend

         

Ufuk Bayraktar cezaevi çıkışı sete koşacak!

Ufuk Bayraktar cezaevi çıkışı sete koşacak!

Bir süredir cezaevinde olan Ufuk Bayraktar,cezasını çekerken bir yandan da senaryo yazıyor! Ünlü oyuncu cezaevinden çıkar çıkmaz ise sete koşacak.

Ruhsatsız silah bulundurduğu için kesinleşen cezası nedeniyle aylardır cezaevinde yatan ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar, sinema sektörüne hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

4c58ac50-e5c5-45cc-919f-4650043793d5

Ezel dizisinde canlandırdığı genç Ramiz karakteriyle hafızalara kazınan Ufuk Bayraktar'ın Silivri Cezaevi'nde yazdığı hikâye film oluyor. Hikâyesi senaryolaştırılan Bayraktar'ın filminin yıl sonunda izleyiciyle buluşması planlanıyor.

9481c384-f335-4397-a260-c89badec783d

Silivri Cezaevi'nden çıkış sahnesiyle başlayacak olan ve bir kabadayılık hikayesinin anlatılacağı filmin yönetmen koltuğunda kimin oturacağı ise henüz netleşmedi.

Sevenlerinin uzun süredir kabadayı filmi çekmesini istediği Bayraktar'ın cezası mart ayında bitiyor. Ünlü oyuncunun merakla beklenen filminin ismi ise sır gibi saklanıyor. (Medyatava)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
adam baba yadıgarı sılah yakalatttı cezaevine kondu.arda turan silahla hastane bastı bide ateş etti ama geziyor.adalet sadece kadın ismi olur bu memlekette
bu cahilide baş tacı ediyorlar
iki dizide oynamayla unlumu olunuyor niye girmis cezaevine
Geri Dön