Üstüne basa basa söyledi 'Ebru Gündeş hamile ve ABD'de doğuracak'

ABD'de tutuklandıktan sonra itirafçı olarak serbest kalan Reza Zarrab'la evliliğini sürdüren Ebru Gündeş'in, hamile olduğu iddiası güçleniyor. Bircan Bali, "Ebru Gündeş hamile, bebeği de ABD'de doğuracak. Şimdi de ABD'de" dedi.

Eşi Reza Zarrab ABD'de tutuklu sanık iken Türkiye aleyhine 'tanık' olup serbest kalan Ebru Gündeş'in hamile olduğu iddiası güçlenmeye başladı. Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali, "Ben yalan haber yapmam" deyip bomba ayrıntılar paylaştı. Son dönemde sık sık New York'a giden Ebru Gündeş'in son görüntülendiğinde karnındaki şişlikle birlikte yüzü-gözündeki şişlik de hamilelik iddiasını gündeme getirmişti.

1931485_2_1546427186SLc4W

ABD'de tutuklandıktan sonra itirafçı olarak serbest kalan Reza Zarrab'la evliliğini sürdüren Ebru Gündeş'in, New York ziyaretleri sırasında hamile kaldığı iddia edilmişti. Kıbrıs konserinde karnındaki şişlik kıyafetinden taşan Gündeş'in, ABD seyehatleri sırasında hamile kaldığı iddia edilmişti. Gündeş'e yakın kaynaklar ise hamilelik iddiasını yalanlamıştı.

1931485_8_1546427186zwFBR

Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında Bircan Bali ile Ece Erken arasında "Ebru Gündeş Hamile mi değil mi?" tartışması yaşandı. Bircan Bali'nin "Ebru Gündeş hamile" iddiasına Ece Erken, "Ebru Gündeş açıklama yaptı: Hamilelilk saklanacak Bir şey değil, hamile olsam söylerim dedi" diye itiraz etti. Bunun üzerine Bircan Bali, "Ebru Gündeş hamile" diye üsteleyince Ece Erken "Nereden biliyorsun" diye sordu.

1931485_6_15464271865EZcL

Bircan Bali de o andan sonra bombayı patlattı: "Kendi ağzından söylenenlere bakma. Ben hiçbir zaman yalan haber yapmam. Ebru Gündeş hamile. Hayırlı uğurlu olsun. Çok yakında da Amerika'ya gidecek biliyorum."

1931485_5_1546427186cbK0R

ECE ERKEN'İ SUSTURAN SORU

Ece Erken'in "Ebru Gündeş'in menajeri hatta kardeşi gibi olan Sedef'le çok iyi görüşüyorum. Öyle olsa söylerdi" deyince Bircan Bali, "Sordun mu?" diye karşılık verdi ve Erken, sormadığını itiraf etti.

ÇOK YAKIN VE SAĞLAM BİR KAYNAK

Bircan Bali, "Ben yakın ve çok sağlam bir kaynaktan duydum. Allah izin verirse doğum Amerika'da gerçekleşecek. Planlar böyle diye biliyorum ben." dedi.

GÜNDEŞ'İN MENAJERİ TELEFONU MEŞGULE ALDI

Bunun üzerine Ece Erken, canlı yayında Ebru Gündeş'in menajeri Sedef'i aradı. Telefon sinyali yurtdışından gelirken, Gündeş'in menajeri daha sonra telefonu meşgule aldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
BUNLAR VATAN HAİNLERİ ÇOCUĞUDA KENDİSİDE SINIR DIŞI EDİLMELİ YURDA SOKULMAMALI HAİNLER VATAN HAİNLERİ
Ne zaman hain oldu bunlar yaa.En son ak parti bu Reza yı övüyordu ben orda kaldım.Ümmet dönmüş benim haberim yok.
Akp bunları çok övdü zamanında.
en çok vatan millet Sakarya edebiyat i yapanlarda bu tipler
SEN GİD ABD BU ÜLKEYİ SAT ELİNİ KOLUNU SALA GEZ KONSERE ÇIK VALAHİ PES
@erdoganpolat34 BİRDE BU VATANI RIZAYA SATANLAR VAR ONLARIDA UNUTMAYALIM.
Abd ye giderken havaalaninda VIP den gecti. Kime ne anlatalim arkadaslar.
doğru ise,Ebrunun yalancılığı tescillenir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler