Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Uyandığında cinsel organı yoktu! Hindistan'da zorla cinsel değiştirme ameliyatı: "Seni kadına dönüştürdüm, nikahı hazırladım"

  Hindistan'da yaşanan bir olay tüm dünyada geniş yankı uyandırdı. Uttar Pradesh eyaletindeki bir köyde yaşayan 20 yaşındaki genç adam, cinsiyet değiştirme operasyonuna zorlandığını iddia etti. Mücahid, isimli genç Omprakash'ın kendisine "Seni erkekten kadına dönüştürdüm ve artık benimle yaşamak zorundasın. Sana bir avukat ayarlayıp mahkeme nikahı hazırladım" dediğini iddia etti.

  Uyandığında cinsel organı yoktu! Hindistan'da zorla cinsel değiştirme ameliyatı: "Seni kadına dönüştürdüm, nikahı hazırladım"

  Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki bir köyde yaşayan 20 yaşındaki Mücahid adlı genç adam, hayatının şıkunu yaşadı. Kendisini acil bir tıbbi durumla karşı karşıya olduğuna inandıran bir adam tarafından cinsiyet değiştirme operasyonuna zorlandığını iddia eden Mücahid, yaşananların ardından gözlerini hastanede açtı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  UZUN SÜREDİR TACİZ EDİLİYORMUŞ

  Mücahid, kendisini kandıran kişinin Omprakash adlı bir adam olduğunu ve bu adamın kendisini uzun süre boyunca tehdit ve taciz ettiğini söyledi!

  UYANDIĞINDA CİNSEL ORGANI YOKTU

  Mücahid, 3 Haziran'da Muzaffarnagar Tıp Fakültesi'nde bir operasyon geçirdi ve operasyon sonrasında cinsel organının olmadığını fark etti.

  Omprakash'ın, Mücahid'i toplum ve ailesi tarafından dışlanacağı için onunla yaşamak zorunda kalacağına ikna etmeye çalıştığı iddia edildi.

  Ayrıca, Mücahid'in babasını öldürme ve aile arazisine el koyma tehdidinde bulunduğu da iddialar arasında yer aldı.

  iStock-593305966(1)

  "SENİ ERKEKTEN KADINA DÖNÜŞTÜRDÜM, NİKAHI HAZIRLADIM"

  Mücahid, Omprakash'ın kendisine 'Seni erkekten kadına dönüştürdüm ve artık benimle yaşamak zorundasın. Sana bir avukat ayarlayıp mahkeme nikahı hazırladım. Şimdi babanı vuracağım ve senin payına düşen araziye benim adım verilecek ve sonra onu satıp Lucknow'a gideceğim' dediğini aktardı.

  Yaşanan olayın ardından yerel çiftçi sendikası, Omprakash ve olaya karışan doktorların hemen yasal ve cezai işlemlerle karşı karşıya kalması için protesto düzenledi.

  Yerel polis, Omprakash'ı tutukladı ve olaya karışan doktorları araştırmaya başladı. Yaşanan travmatik olay sonucunda hayatı ciddi şekilde etkilenen Mücahid için tazminat da talep edilecek. NDTV'nini haberine göre, Mücahid'in ailesi de dava açmayı planlıyor. Polis ise iddiaları incelendiğini ve suçlu bulunan kişiler hakkında gerekli yasal işlemin yapılacağını belirtti.

  En Çok Aranan Haberler