MAGAZİN

'Uyanış: Büyük Selçuklu' setinde kılıç kazası! Ekin Koç hastaneye kaldırıldı

'Uyanış: Büyük Selçuklu' setinde kılıç kazası! Ekin Koç hastaneye kaldırıldı

'Uyanış: Büyük Selçuklu' dizisinde 'Ahmet Sencer' karakterine hayat veren oyuncu Ekin Koç'un parmağı kılıç darbesiyle kırıldı. Koç, hastaneye kaldırıldı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Uyanış: Büyük Selçuklu' dizisinde set kazası yaşandı.

TV 100'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre, dizide Ahmet Sencer karakterine hayat veren Ekin Koç, bir dövüş sahnesinde parmağına kılıç darbesi aldı.

Ekran Alıntısı

Oyuncu, set ekibi tarafından hemen hastaneye kaldırıldı. Kontroller sonrası parmağında kırık ve doku zedelenmesi olduğu tespit edilen Koç’un sahneleri iki gün boyunca ertelendi.

Dinlendikten sonra sete geri dönecek olan oyuncunun, aksiyon sahnelerinde ağrı yaşaması durumunda yerine dublör kullanılabileceği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
büyük reklam ama fos dizi, fazla sürmez yayından kalkar, böyle reklamla çabalayın boş yere, ilk bölümden itibaren hayal kırıklığı.
Bedava para kazanıyorsunuz yalan tarih üzerinden insanların aklıyla oynamaya da utanmıyorsunuz.
senin tarihin degilki bu sen niye kafa yorarsin űzme kendini böyle seylerle
sen git çukur izle boş ver böyle dizileri anlamazsın sen.
Mutşem yüzyıl safsatasında Kanuni gibi bir padişahı haremden çıkarmayan diziyi hayranlıkla izlersin fakat tarih ile kurgu karışımı bu diziye yalancı dersin. Adı üstünde dizi, eklemeler yada çıkarmalar olmuştur fakat tarihimizi küçük düşürmediği müddetçe haksız bri polemiğe çekilmemesi lazım.
ee olur okadar kuru kahramanlik bu kadar
Geri Dön