MAGAZİN

Uzak Şehrin Masalı'nın 2. yeni bölüm fragmanı! Zalimin zulmünden kaçan bir kadının öyküsü

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Uzak Şehrin Masalı'nın 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bir hayat umuduyla doğduğu köye sığınan Umay, kocası Affan'dan saklanırken, kendisini tüm kötülüklerden korumaya adeta yemin etmiş Kürşat ile arasında yeni bir aşkın tohumu filizleniyor. FOX ekranlarında seyirciyle buluşacak olan dizinin hikayesi, şimdiden büyük merak uyandırdı.

Uzak Şehrin Masalı'nın 2. yeni bölüm fragmanı! Zalimin zulmünden kaçan bir kadının öyküsü

FOX ekranlarında izleyiciyle buluşan Uzak Şehrin Masalı dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Affan'ın zulmünden kaçan Umay, Kürşat ile karşılaşınca, Umay'a yepyeni bir hayatın kapıları açılıyor. Kürşat, Umay'ı tüm kötülüklerden korumaya çalışırken, ikili arasında önüne geçilemez duygular yeşeriyor. Çekimleri Kars ve İstanbul'da gerçekleşen dizinin başrollerini; Aslıhan Güner, Begüm Birgören ve Timur Acar gibi isimler paylaşıyor. Sürükleyici bir hikaye vaat eden dizinin fragmanı, şimdiden izleyicide büyük merak uyandırdı.

İşte Uzak Şehrin Masalı 2. yeni bölüm fragmanı:

UZAK ŞEHRİN MASALI KONUSU NEDİR?

Yıllarca kocası Affan'ın işkencelerini evlatları için görmezden gelen bir kadın olan Umay, Demirkan Konağı'nda yaşanan deprem sonrası çocuklarını alıp evden ayrılır. Doğduğu köye yerleşen Umay, ablası Sonay'a sığınır. Kardeşiyle daha güvenli bir geleceğin hayalini kuran Umay'ın karşısına Kürşat Eroğlu çıkıverir. Eroğlu, Umay'ın zalim kocası Affan'a karşı durarak, Umay'ı himayesi altına alır..

Uzak Şehrin Masalı'nın 2. yeni bölüm fragmanı! Yeni bir hikaye başlıyor

UZAK ŞEHRİN MASALI OYUNCULARI KİMLER?

Aslıhan Güner
Barış Kılıç
Timur Acar
Begüm Birgören
Zeynep Eronat

Uzak Şehrin Masalı'nın 2. yeni bölüm fragmanı! Yeni bir hikaye başlıyor


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler