Vatanım Sensin 36. bölüm fragmanı! Alina Boz göründü

Vatanım Sensin yeni bölüm gelişmeleri için heyecanlı bekleyiş sürerken yeni fragmanlardaki sahnelere sürpriz bir isim damga vurdu. Paramparça dizisinin Hazal'ı olarak bilinen Alina Boz'un ufak sahnesi merak uyandırdı. Peki genç oyuncunun dahil olacağı Vatanım Sensin 36. bölümünde neler yaşanacak? Cevdet ve Dağıstanlı arasındaki restleşmenin sonucu nereye varacak?

Vatanım Sensin 36. bölüm fragmanı!  Alina Boz göründü

Tevfik, bildiği sırları Azize'nin yanında gün yüzüne çıkartır. Cevdet'in gizli vazifesini bildiğini paylaşınca Azize'nin suratında şaşkınlık ifadesi belirir. Azize'nin başına gelen kötülükler, Cevdet'in gizli görevine engel olacak mı?

Leon, zorla kaçırılan Hilal'i aramaya devam etmektedir. Fakat Hilal'i kaçıran Kerim'in aklında evlilik gibi uçuk bir plan vardır. Leon, Hilal'i bu beladan kurtarmayı başarabilecek mi?

Dağıstanlı'nın çiftliğini öğrenen Cevdet, artık yüzleşme zamanının geldiğini düşünür. Dağıstanlı'nın karşısına çıkar ve gizli şifreyi söyler. Dağıstanlı ve Cevdet, vatan mücadelesinde ittifak olacaklar mı? Vatanım Sensin merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler