SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Whatsapp konuşmaları dışarı sızdı! Mehmet Büyükekşi aday olacak mı?

TFF, 18 Temmuz tarihinde seçimli genel kurul yapacağını açıklarken mevcut TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin aday olup olmayacağı merak ediliyordu. Ortaya çıkan Whatsapp görüşmelerinde bu soru yanıt buldu. İşte detaylar...

Whatsapp konuşmaları dışarı sızdı! Mehmet Büyükekşi aday olacak mı?

Geçtiğimiz günlerde TFF'den yapılan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu Statüsü'nün 27. maddesinin 1. fıkrası hükmü uyarınca, her yılın 31 Temmuz tarihine kadar yapılması gereken olağan genel kurul toplantısının; A Milli Futbol Takımı'nın 2024 Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazanması ve turnuvanın başlangıç ile bitiş tarihi de göz önüne alınarak, 18 Temmuz 2024 tarihinde seçimli olarak yapılmasına karar verilmiştir." denildi.

TFF'nin olağanüstü seçimli genel kurulu açıklanan tarih 18 Temmuz'dan önce gitmesi için kulüplerden bazıları noter onaylı imza toplamaya başlamıştı.

BÜYÜKEKŞİ ADAY OLACAK MI?

6612ac79b84122d2b91dca02

Yapılan açıklamada mevcut başkan Mehmet Büyükekşi'nin tekrar aday olup olmayacağına dair bir ibare bulunmazken, Murat Özbostan bugünkü yazısında dikkat çeken bir detay kaleme aldı.

KONUŞMALAR DIŞARI SIZDI

1cf756fb217c47ba9e8e36dcc55bf3ab

Buna göre Whatsapp grubuna Mecnun Otyakmaz, "Mehmet Büyükekşi ile konuştum, aday olmuyor" diye mesaj atıyor. Ve bu satırlar dışarıya sızıyor.

DAHA ÖNCE DE TOPLANTI SIZDIRILMIŞTI

Screenshot_4

Kısa bir süre önce de TFF Hakem Eğitimi Danışmanı Hugh Dallas ile Galatasaray-Antalyaspor maçının hakemi Abdülkadir Bitigen ile arasında geçen konuşmaların yer aldığı bir video sosyal medyada gündem olmuştu. Sızdırılan görüntüler sonrası Galatasaray ve Fenerbahçe'den üst üste açıklamalar gelmişti.

"YARDIMCI ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAK"

GKz20cuWoAAruUX

Öte yandan TFF Başkanlığı için adaylar konuşulmaya başlanırken Candaş Tolga Işık, Servet Yardımcı'nın adaylığını açıklamaya hazırlandığını dile getirdi.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler