Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerek! Kendini kurtarmak için camdan dışarı attı ama...

  Hong Kong'un Kowloon kentinin Tsim Sha Tsui semtinde gerçekleşen olay, yürekleri ağızlara getirdi. Bir seks işçisi olduğu tahmin edilen trans bir kişi, polis baskınından kaçmak amacıyla yüksek bir binanın dışına tırmandı. Ancak onu görenler yardım için ekipleri arayınca yine kendisini karakolda buldu.

  Polis baskınından kaçmak için binanın dışına çıkıp bir borunun üzerine oturan kimliği belirsiz seks işçisi, yanlış bir adım atınca ayağı kaydı ve aşağıdaki marketin önünde yer alan girişi olmayan yol tabelasının üzerine düştü. Neyse ki binaya asılı bir klima ünitesine tutunmayı başardı.

  YARDIM ETMEK İSTEDİLER

  0_Thai-hooker-in-see-through-sil

  Onu gören birkaç kişi, yardım edebilmek için aceleyle yanına koştu. O sırada polis memurlarını gören insanlar yardım için bir ekip çağırınca, seks işçisinin kaçma girişimi başarısız oldu ve polisler onu da fuhuş baskını kapsamında tutukladılar.

  KAÇAK BİR TRANSTI

  0_Thai-hooker-in-see-through-sil (1)

  Polisler yaptıkları araştırmaların ardından, seks işçisinin ülkeye turist vizesiyle giren ve zengin yerel erkeklere hizmet vererek yasadışı olarak çalışan 30 yaşındaki Taylandlı bir trans birey olduğunu keşfettiler. Kendisinin fuhuş baskını esnasında, kaçtığı binada çalışmakta olduğu ortaya çıktı.

  ''YASAYI İHLAL ETTİ''

  0_Thai-hooker-in-see-through-sil (2)

  Organize Suç ve Üçlü Büro Sorumlusu Lui Sihao, "Pencereden atladığı sırada bir tutuklama operasyonu yapıyorduk. Yasayı ihlal ettiği için tutuklandı." dedi. Kimliği açıklanmayan ama çevik olduğu anlaşılan trans bireyin herhangi bir yara almadığı, ancak sağlık kontrolü için bir ambulansla Queen Elizabeth Hastanesine götürüldüğü bildirildi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler