Yarışmacıların soyunduğu 'Naked Attraction'da yeni gelişme

İngiltere'de yayınlanan ve çıplak yarışmacıların birbirleriyle flört ettiği televizyon programı Naked Attraction ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı.

Yarışmacıların soyunduğu 'Naked Attraction'da yeni gelişme

İngiltere’de izlenme rekorları kıran Naked Attraction isimli televizyon programında görme engelliler için yeni bir uygulama başladı…

Channel 4 isimli televizyon kanalında yayınlanan programda yarışmacılar bir bölmede karşılarındaki “çıplak sevgili adayını” parça parça görüyor.

Paravanın arkasındaki yarışmacının önce ayaklarını daha sonra bacaklarını, sonra kalçasını, göğsünü ve kafasını gören yarışmacı karşısındaki ile flört ediyor.

Bir eş bulma programı olan Naked Attraction (Çıplak Çekim) yöneticileri görme engelli seyirciler için yeni bir uygulamaya başladı.

CANLI BETİMLEME YAPILACAK

Programda bundan sonra bir dış ses, programın görme engelli hayranları için canlı betimleme yapacak.

Seyircilerin kaçırdığı detayların anlatılacağı bu uygulamada görme sorunu yaşayan seyirciler böylelikle bütün programa hakim olabilecek.

Dış sesin, “Yarışmacı uzun, ince ve kısa 6 penise şaşkınlıkla bakıyor” ve “Genç adam şaşkınlıkla bakıyor” gibi yorumlar yapacağı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
Al sana Avrupa, peşinden gittiğin..
@mmustafa_ter_1973 uckuruna duskun kisiler boyle yorum yapar. Inglitere Ilk bilgisayarin uretildigi, dunyanin bilim yuvasi bir ulke. 10 yil icinde cevreye hic bir zarari olmayan, dunyanin ilk fuzyon nukleer santralini kuruyurlar. Bunlari niye ornek almiyorsun. Cahil kalmak icin firsat kollamayin arkadas.
@atalife Ahlak olmadıktan sonra allame-i cihan olsa ne yazar bu sinsi millet dünyaya herzaman kötülük yapmıştır
@atalife İNGİLTERE DÜNYADAKİ KATLİAMCI ĞLKEDİR BOŞA ÖVME BOŞ YAPĞMA
@bulent509 Herkesin ahlak anlayisi kendine. surdaki 10 kisiye bakip bir ulkeye ahlaksiz demek ne kadar ahlakli bir davranis. Ben ingiltere'de yasiyorum bu yarismayi ilk kez turk haber sitesinden duyuyorum. Ironiyi burdan anla...
buradaki programlarda da farklı birşey yok
Aynı Avrupa'da atomu da parçalıyorlar birader, onu örnek al sen de...
bizimde böle programlara ihtiyacımız var sade izlesem yeter
Dingiltere sömürgeci gizli işbirlikçi devletin ahlaksız gavur milleti
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler