Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Seda Sayan ile Yemekteyiz 1 Kasım Cuma sonuçları ve kazanan isim

Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu. Seda Sayan'ın sunduğu, TV8'de yayınlanan Yemekteyiz'in 28 Ekim - 1 Kasım haftasında ekrana gelen son bölümünde sonuçlar açıklandı. Seda Sayan ile Yemekteyiz'in final bölümü Semra Daşdemir'in evinde çekildi. Yemekteyiz'de bu haftaki puanlamaların sonunda ise haftanın birincisi ve 10 bin TL'lik ödülü kazanan belli oldu. Peki Yemekteyiz'i kim kazandı? İşte 1 Kasım Cuma sonuçları ve haftanın birincisi. İşte Yemekteyiz yarışmacıları ve aldıkları puanlar

Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Seda Sayan ile Yemekteyiz 1 Kasım Cuma sonuçları ve kazanan isim

TV8 ekranlarında Seda Sayan'ın sunduğu Yemekteyiz'in 28 Ekim - 1 Kasım haftasında Caner Göktaş, Kadriye Elmas, Sevda İlkin, Esra Şeker ve Semra Daşdemir yarıştı. Yemekteyiz'de 5 günlük yorucu maraton geride kaldı. Birbirinden iddialı beş yarışmacının birinci olabilmek adına hünerlerini sergilediği yarışmada, beş günün sonunda aldığı puana göre birinci olarak büyük ödüle sahip olan isim belli oldu.

YEMEKTEYİZ'DE KİM BİRİNCİ OLDU?
Yemekteyiz yarışmasında haftanın finali Semra Daşdemir'in evinde yapıldı. Semra Hanım final günü; Lor dolması, narlı Akdeniz salatası, aşotulu ayran çorbası, sebzeli bonfile sarma, pirinç pilavı ve çikolatalı magnolia tatlısından oluşan menü ile misafirlerinin karşısına çıktı. Yemeklerin ardından puanlama bölümüne geçildi.

Seda Sayan'ın oylamaları sonuçta etkili oldu. Hafta birincisi yapılan oylama sonucu Kadriye Elmas oldu. 5. gün yarışmacısı Sema Daşdemir'i geride bırakan Kadriye Elmas topladığı 21 puanla büyük ödülün de sahibi oldu.

kadriye

KADRİYE ELMAS KİMDİR?
Kadriye Elmas, 47 yaşında. Aslen Malatya'lı olan Kadriye Hanım boş vakitlerini kitap okuyarak doğa gezintileri yaparak değerlendiriyor. Geçen sene kaybettiği kızı için yarışmaya katıldığını söyleyen Kadriye Elmas 2. gün yarışmacısı olarak yarışmış ve yemekleri rakiplerine göre daha çok beğenilmiş

YEMEKTEYİZ'DE HAFTANIN YARIŞMACILARI KİMLERDİ?
CANER GÖKTAŞ
34 yaşındaki Caner Bey, hayatını kasiyerlik yaparak kazanıyor.

KADRİYE ELMAS
Kadriye Elmas, 47 yaşında. Aslen Malatya'lı olan Kadriye Hanım boş vakitlerini kitap okuyarak doğa gezintileri yaparak değerlendiriyor.

SEVDA İLKİN
Sevda İlkin, 35 yaşında! Küçükyalı'da oğlu ile birlikte oturan Sevda Hanım kendini lider ve efsane olarak tanımlıyor.

ESRA ŞEKER
Esra Şeker, Sınıf Öğretmeni. 28 yaşında olan Esra Hanım ailesi ile birlilte yaşıyor ve yemek yapmayı annesinden öğrendiğini söylüyor.

SEMRA DAŞDEMİR
Aslen Erzurumlu olan Semra Daşdemir, ev hanımı. 28 yaşında olan Semra Daşdemir evli ve üç çocuk annesi olan Semra Hanım'ın en büyük hobileri arasında ise farklı lezzetler keşfetmek geliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler