MAGAZİN

İkinci kez boşanıyordu! Selin Ciğerci'nin Mykonos pozunu gören Gülşah Saraçoğlu dayanamadı

Gökhan Çıra'dan ikinci kez boşanmaya karar veren Selin Ciğerci soluğu Mykonos'ta aldı. 15 kilo veren Selin Ciğerci tatil pozlarıyla yaktı geçti. Selin Ciğerci'nin iddialı mayosuyla pozunu gören yakın arkadaşı modacı Gülşah Saraçoğlu da kendini tutamadı. Ciğerci'nin pozuna çoğu takipçisi ise "Biraz da Yunanistan yansın" yorumları yaptı.

İkinci kez boşanıyordu! Selin Ciğerci'nin Mykonos pozunu gören Gülşah Saraçoğlu dayanamadı

Gökhan Çıra ile ikinci kez evlenen ve evliliğinde istediği mutluluğu yakalayamayan Selin Ciğerci ayrılık kararı almıştı. Selin Ciğerci ikinci kez boşanacaklarını da sosyal medyadan duyurmuştu. Ciğerci paylaşımında "Evlilik, eş olmak, aile kurmak... Hepsi en sevdiğim değerler. İki kez denedik. Olmadı. Lütfen iki tarafın da duygusal ruh haline yakışan bir saygıyla, açık aramaya, bizden bağımsız sebep bulmaya çalışmadan saygıyla bilelim ve geçelim. Adli tatil bitecek. Resmî işlemler eylülde son bulacak. Hayat devam ediyor. Edecek" ifadelerini kullanmıştı.

Bu açıklamadan sonra Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra'nın mesajları da ifşa oldu. Selin Ciğerci ise yeni hayatına odaklandı. Bir süredir Türkiye'de tatil yapan güzel isim soluğu Mykonos'ta aldı.

hnlnp

GÜLŞAH SARAÇOĞLU ÇOK BEĞENDİ

Son dönemde verdiği kilolarla da dikkat çeken Selin Ciğerci siyah iddialı mayosuyla havuz başında boy gösterdi. Selin Ciğerci'nin Mykonos pozunu gören Gülşah Saraçoğlu kendini tutamadı ve "Hadi oradan be" yazdı.

Ciğerci'nin takipçileri ise fotoğrafa "Boşanma iyi geldi"," Biraz da Yunanistan yansın" yorumları yaptı.

1

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (08.08.2022)

Fenomenlerin kozmetik seçimleri

Çok satan oyuncaklar

Erkek çanta ve aksesuarlar

Kadın plaj giyim ürünleri ve çantalar

Çadır ve uyku tulumları

Bilgisayar bileşen ürünleri

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler