MAGAZİN

Yeni sezonun iddialı dizisine büyük şok

Kanal D'de yeni sezona iddialı başlayan Bana Artık Hicran De dizisine büyük şok...

Yeni sezonun iddialı dizisine büyük şok

Kanal D bu hafta Bana Artık Hicran De'nin yeni bölümünü yayın günü değişikliği nedeniyle yayınlamıyor. Bana Artık Hicran De'nin yeni yayın günü ise henüz belli değil.

Kanal D'nin başrollerini Aslı Enver, Buğra Gülsoy ve Alican Yücesoy'un oynadığı yeni dizisi Bana Artık Hicran De'nin yayın günü ve saati değişiyor. Henüz 3 bölüm ekrana gelen Bana Artık Hicran De, Pazar akşamları 20:00′da yayınlanıyordu. Reytinglerde Total'de geçen hafta ilk 10 içerisinde yer alan dizi, geçen Pazar yayınlanan 3. bölümüyle ise büyük bir düşüş yaşayarak Total'de 16. sırada yer bulabilmişti. Ancak dizi AB grubunda ise daha iyi bir performans göstererek yeni bölümüyle 3. sırada yer almıştı. Kanal D reytinglerinden memnun olmadığı ve yayın gününü değiştirdiği Bana Artık Hicran De Ekim ayında hangi gün yayınlanacak henüz netlik kazanmadı.

Dizi bu hafta Pazar akşamı yayınlanmayacak. Ekranlara bir hafta ara verecek olan Bana Artık Hicran De'nin günü değişerek 22:00 kuşağına alınması bekleniyor. Dizinin yerine bu hafta Pazar akşamı Mandıra Filozofu isimli film yayınlanacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön