MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yeşilçam'ın yıldızı Ahu Tuğba'nın kızı elinde silahla poz verdi! Mesleğini duyanlar çok şaşırdı

Yeşilçam’da sayısız filmde rol alan Ahu Tuğba unutulmaz isimlerden biri. Güzelliği ile bir döneme damga vuran Tuğba’nın kızını görenler çok şaşırdı. Ünlü ismin kızı Anjelik Calvin annesine olan benzerliğiyle ve aldığı eğitimle dikkat çekti.

Yeşilçam’ın sevilen isimlerinden biri olan Ahu Tuğba sık sık son haliyle gündem oluyor. Bir döneme damga vuran ünlü isim rol aldığı filmlerle hafızalara kazınmıştı. Şimdilerde 67 yaşında olan Ahu Tuğba’nın kızını görenlerin ağızları açık kaldı.

İstanbul Yeşilköy'de varlıklı bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Ahu Tuğba 1970'lerin sonlarından itibaren Türk sinemasında tanınmaya başladı.

ahu2

1980'lerin başlarında üne kavuşan güzel oyuncu Kemal Sunal, Cüneyt Arkın, Tarık Akan, Kadir İnanır, İlyas Salman, Hakan Ural, Yaşar Alptekin, Tarık Tarcan, Burçin Oraloğlu ve Nuri Alço gibi oyuncularla beraber rol aldı.

anjelik-calvin

Birçok evlilik yapan Ahu Tuğba'nın 1991 yılında Arnavut asıllı Amerikalı doktor Timmy Alejtanij ile yaptığı evliliğinden bir kızı bulunuyor.

af

1993 yılında dünyaya gelen Anjelik Alvin Florida'da eğitim aldı.

ahu

Florida'daki Everglades University'nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren Calvin, bir şirkette genel müdür olmak yerine kariyerinde farklı bir yol çizdi.

ahu-tuğba-kızı

Florida'daki polis akademisinde eğitim alan Calvin, zorlu dersleri başarıyla tamamladı.

ahu-tuğba-kızı-son

Özel S.W.A.T. polisi olan Calvin, geçtiğimiz günlerde de Miami'de amiriyle ilk görevine çıktığı anları paylaşmıştı.

son1


Vitrin

En Çok Aranan Haberler