Yeşilçam Haberleri

Yeşilçam'ın Sezercik'i Sezer İnanoğlu 4. kez evlendi! Çocukluk aşkı güzelliğiyle büyüledi

Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinde çocuk oyuncu olarak 'Sezercik' lakabıyla rol alan Sezer İnanoğlu 4. kez nikah masasına oturdu. Çocukluk aşkıyla evlenen Sezer İnanoğlu'nun eşi güzelliğiyle büyüledi.

Magazin 21-11-22 18:52

Yeşilçam'ın nur yüzlü dedesi Nubar Terziyan ünlü şarkıcının dayısı çıktı! Gören şaştı kaldı

1949'da başladığı oyunculuk kariyerine sayısız proje sığdıran Nubar Terziyan, güler yüzüyle Türk izleyicisinin aklına kazındı. Yeşilçam'ın efsane isimlerinden olan Nubar Terziyan, bakın hangi şarkıcının dayısı çıktı.

Magazin 11-11-22 17:47

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından Gülşen Bubikoğlu'nun kardeşi de ünlü çıktı! Meğer Kemal Sunal'ın...

Leyla ile Mecnun, Ah Nerede, Evcilik Oyunu, Gırgıriyede Şenlik Var gibi yapımlarda rol alan usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu, yalnızca rol kabiliyetiyle değil, güzelliğiyle de Yeşilçam'ın en beğenilen isimleri arasında yer alıyor. Türk Sineması'nın hırçın güzelinin kız kardeşi de ünlü çıktı.

Magazin 28-10-22 13:50

Hababam Sınıfı'nın yakışıklı yıldızı Ahmet Sezerel son haliyle şaşkına çevirdi! ''Yılların acıması yok''

1976 yılında seyirciyle buluşan Hababam Sınıfı Uyanıyor filminin kadrosunda; Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Münir Özkul, Feridun Şavlı gibi birçok usta isim yer alıyordu. Hababam Sınıfı Uyanıyor filminde sınıfın zeki öğrencisi Ahmet'e hayat veren usta oyuncu Ahmet Sezerel, yıllar içindeki değişimiyle şaşırttı.

Magazin 17-10-22 11:31

Usta oyuncu Demiray Erül hayatını kaybetti! Çiçek Taksi, Cennet Mahallesi, Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi dizilerinde rol almıştı

Doktorlar, Arka Sokaklar, Cennet Mahallesi, Kurtlar Vadisi ve Çiçek Taksi dizilerinde rol alan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Demiray Erül hayatını kaybetti. 84 yaşındaki usta oyuncunun vefat haberini İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları duyurdu.

Magazin 16-10-22 22:34

Pamuk tarlasından beyaz perdeye uzanan bir hayat: Abdurrahman Keskiner

Türk sinemasına "Umut", "Muhsin Bey", "Kapıcılar Kralı", "Namus Borcu" gibi filmler kazandıran Keskiner, hayat hikayesini AA'ya anlattı: - "Çiftçiliği bıraktım, filmci oldum. 55 yıl bu sektörde kaldım, hiç pişmanlık yaşamadım. Güzel bir yaşam oldu"

Yurthaber 10-10-22 11:03

Tarzan Rıfkı'nın Melahat'i Suna Yıldızoğlu son haliyle ağızları açık bıraktı! Ateşli rollerle tanınıyordu

1986 yapımı Tarzan Rıfkı filminde Kemal Sunal ile kamera karşısına geçen usta oyuncu Suna Yıldızoğlu, adeta yıllara meydan okuyor. Güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediği gözlenen yıldız, sosyal medyada övgü dolu yorumlar alıyor.

Magazin 08-10-22 12:55

Atla Gel Şaban'ın Mafya Kazım'ının kardeşini görenler şaştı kaldı! Adını Feriha Koydum'un yıldızı çıktı

1984 yılında yayınlanan, başrollerini Kemal Sunal ve Nevra Serezli'nin paylaştığı Atla Gel Şaban filmi, yıllar geçse de Türk sinemasının kıymetli yapımları arasında yer almaya devam ediyor. Atla Gel Şaban filminde hayat verdiği 'Mafya Kazım' karakteriyle akıllara kazınan usta oyuncu Dinçer Çekmez'in kardeşini görenler şaştı kaldı.

Magazin 05-10-22 09:57

Hülya Koçyiğit, Terzi Müzesi'ne kıyafetini bağışladı

Hülya Koçyiğit, Terzi Müzesi'ne kıyafetini bağışladı

Yurthaber 27-09-22 18:02

Hülya Koçyiğit, Tarık Akan ile Yeşilçam'daki sinema yolculuğunu anlattı:

"Adeta bir çocuk temizliğinde, saflığında bir insandı ve onunla iletişim kurmak çok kolaydı. Çünkü çok değer verirdi insanlara, dinlerdi, dinlemesini bilirdi" - "Biz sinema olarak bir aileyiz zaten. Öylesine bir aileyiz ki o benim kardeşim, ben onun ablası, meslektaşı, yoldaşıyım. Sinemamızla, mesleğimizle ilgili birbirimize verdiğimiz destek ve çabalar var"

Yurthaber 14-09-22 12:11

Yeşilçam'ın Ayşecik'inin son halini görenler tanıyamıyor! Zeynep Değirmencioğlu seneler sonra bakın nasıl değişti

Seneler önce Yeşilçam'a Ayşecik karakteriyle damga vuran Zeynep Değirmencioğlu'nun son hali görenleri şaşırtıyor. Değirmencioğlu, henüz 2 yaşındayken oyunculuğa adım attığı biliniyor. Senelerdir ekranlardan uzakta bir yaşam süren Zeynep Değirmencioğlu'nu görenler "Yıllara meydan okuyor" demekten kendini alamıyor.

Magazin 10-09-22 15:11

Yeşilçam'ın acı kaybı! Emektar oyuncu Ali Güney vefat etti

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Yeşilçam’ın emektar oyuncularından 66 yaşındaki Ali Güney’in hayatını kaybettiğini duyurdu. Yeşilçam'da kötü adam rolleriyle tanıdığımız Ali Güney, üç gün önce nefes darlığı nedeni ile hastaneye kaldırılmıştı.

Magazin 24-08-22 09:03

Yeşilçam uyarlamasıydı! Ah Nerede dizisi final mi yapıyor?

Yeşilçam'dan esinlenilen 'Ah Nerede' dizisiyle ilgili kötü haber geldi. Reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyen Ah Nerede dizisi için final kararı verildi.

Magazin 17-08-22 17:11

Sinema sanatçısı Rıza Pekkutsal son yolculuğuna uğurlandı

Sinema sanatçısı Rıza Pekkutsal son yolculuğuna uğurlandı

Yurthaber 17-08-22 14:46

Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Rıza Pekkutsal İzmir'de hayatını kaybetti

Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Rıza Pekkutsal İzmir'de hayatını kaybetti

Yurthaber 16-08-22 22:26

Usta oyuncu Rıza Pekkutsal hayatını kaybetti! Korkusuz Korkak ve Kaygısızlar'daki rolleriyle hafızalara kazınmıştı

Yeşilçam'ın usta oyuncularından Rıza Pekkutsal, 87 yaşında İzmir'de hayatını kaybetti. Sinema, ses ve tiyatro sanatçısı Rıza Pekkutsal, Kemal Sunal'la oynadığı Korkusuz Korkak (Bombacı Mülayim) ve Yedi Bela Hüsnü filmleri ile Kaygısızlar dizisindeki rolleriyle hafızlara kazınmıştı. Pekkutsal, Buca Yaylacık Cami'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Magazin 16-08-22 22:04

PORTRE - Yeşilçam'ın unutulmaz anne karakteri: Nedret Güvenç

Filmlerde genellikle anne rollerini üstlenen Güvenç, sanat hayatı boyunca 300'den fazla filmde rol aldı

Yurthaber 31-07-22 13:01

Deli Deli Küpeli ne zaman çekildi? Deli Deli Küpeli filminin konusu nedir, oyuncuları kimler?

Deli Deli Küpeli filmi 30 Temmuz 2022 Cumartesi günü televizyon yayın akışında yer alması sebebiyle vatandaşlar tarafından merak edildi. Osman Fahir Seden'in senaristliğini üstlendiği filmin yönetmenliğini Kartal Tibet yaptı. Peki Deli Deli Küpeli ne zaman çekildi? Deli Deli Küpeli filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte detaylar...

Trend 30-07-22 19:14