MAGAZİN

Yıldız Asyalı kızının yüzünü gösterdi

Kasım ayında işadamı Emre Vatansever'le dünyaevine giren genç oyuncu Yıldız Asyalı, geçen hafta anne oldu.

Yıldız Asyalı kızının yüzünü gösterdi

Güzel oyuncu , minik kızı Ayşe Mira'yı Çarşamba günü sabah saatlerinde kucağına aldı.

Ataşehir Memorial Hastanesi'nde epidural sezaryenle doğum yapan Asyalı'nın 48 santim boyunda, 2 kilo 850 gram ağırlığında olan kızını ilk kucağına aldığında "Bana çok benziyor" dediği bilgisine ulaşıldı.

YILDIZ ASYALI KİMDİR?

17 Eylül 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Yıldız Asyalı Vatansever İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu aktris, şarkıcı ve bestecidir.

Güzel yıldızın müziğe karşı ilgisi çocuk yaşlarda başladı,beş yaşında piyano çalmayı öğrendi. Asyalı, sanatçı bir ailenin çocuğu, çünkü babası viyola sanatçısı, ablası Güliz, Devlet Konservatuarı viyola mezunu, babaanne Fehime Hanım da piyanist. Solist olarak İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu'nda görev aldı. Asyalı, 12 yaşında Nabucco Operası'nda "Kral Ve Ben" müzikalinde rol aldı ve 13 yaşına geldiğinde Sarah Brightman'le İstanbul Devlet Opera ve Bale Orkestrası eşliğinde Lösemili Çocuklar Vakfı yararına yapılan konserde aynı sahneyi paylaştı. Yıldız Asyalı, 15 yaşından itibaren birçok dizi ve filmde rol almıştır.

"Kanal D Çocuk Kulübü" programıyla birlikte "Eyvah Babam", "Eyvah Kızım Büyüdü", "Yasak Elma", "El Gibi" ve "Limon Ağacı" gibi dizilerin, jenerik müziğini bestelemiş ve yorumlamıştır.

23 Kasım 2015 tarihinde işadamı Emre Vatansever ile nikah masasına oturmuştur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön