Yıldız Tilbe'den talk show programına bomba konuk!

Geçtiğimiz günlerde Sezen Aksu ile 25 yıllık küslüğe son noktayı koyan Yıldız Tilbe, Şubat ayında başlayacağı talk show programının açılışını da Sezen Aksu ile yapacak.

Yıldız Tilbe'den talk show programına bomba konuk!

‘O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinden Yıldız Tilbe, yarışmanın sona ermesinin ardından TV8'de bir talk show programı yapacak.

Programlar ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Posta'nın haberine göre Yıldız Tilbe, Şubat’ta ‘talk show’ programına başlıyor. İlk konuğu da 25 yıl küs kaldığı, kısa süre önce barıştığı Sezen Aksu olacak.

Yıldız Tilbe, yeni albümü için de Sezen Aksu’ya şarkı siparişi vermişti. Minik Serçe’nin parçayı 14 Şubat Sevgililer Günü’ne yetiştireceğini Instagram’ında yazmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
yani iyide o ses Türkiyenin vasat jüri üyesi o ambiansın atmosferine uyumlu degil bence reytingleri düşürdü
@kartal9783 o sana göre... oradaki seslerin en büyüğü kendisidir. biraz deli dolu ve ilk senesi diye neden yargıladın ki bir anda... zaten aldığın olumsuz oynar da bunu gösteriyor. yıldız tilbenin sesi gibi ses yok aralarında ve onun yazdığı şarkılar gibisi de yok. herkesin en sevilen şarkıları arasında 1 tane yıldız tilbe şarkısı illaki vardır.
Arkadaşlar yıldız tilbeyi sezen aksu keşfetmiştir. şuan ki hayatını ona borçludur.
Türkiye de bir şey tutmasın, hemen arkası geliyor.
Haklısın kardeşim, Lakin şöyle bir gerçekde var. Dekolteler ile veya yaşam tarzı ile medyatik olanlar yapacağına gerçekten Hint kumaşı gibi Sesi olan biri yapınca zorumuza gitmiyor.
talk show u tutulmaz.
Diğer Haberler