Yusuf Yazıcı için Lazio'dan çılgın teklif! 20 milyon Euro

Fransız ekibi Lille, Yusuf’u ısrarla isterken Lazio'nun da atak yaparak bonuslar hariç 20 milyon Euro’luk teklifte bulunduğu öğrenildi.

Yusuf Yazıcı için Lazio'dan çılgın teklif! 20 milyon Euro

Trabzonspor Yusuf Yazıcı için talipleriyle görüşmeye devam ediyor. Karadeniz Gazetesi’nin haberine göre; İtalyan ekibi Sergej Savic’i satar satmaz, Yusuf transferinde masaya oturacak. Lazio’nun bir diğer teklifi de bir miktar para ve Felipe Caicedo... Forvete etkili bir isim arayan Trabzonspor cephesinde Caicedo teklifine çok sıcak bakıldığı gelen haberler arasında. Lille ise son olarak 15 milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 10 pay teklif etmişti. Trabzonspor cephesi ise 20 milyon Euro’da ısrarcı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Elif çöpü 18milyona gidiyorsa Yusuf Yazıcı 40milyon olması lazım yada Elif transferinde bir işler döndü
@zirtapoz_2015 sen Napoli gibi büyük bir kulübün koskoca başkanın açıklama yapıp bir şeyler çevirdiklerini düşünüyorsan hayaller aleminde yaşıyorsun demektir
yusuf yazici da kara para aklama olabilir arastirilsin. neden bu para verilsin boyle futbolcu avrupa da dolu
Yusuf kardeşim, bak bu sene, Trabzonspor ile, UEFA avrupa liginde, üç beş maçta başarılı ol. hem kariyerini hem çok sevdiğin Trabzonsporunu kurtar. yoluna Avrupanın iyi takımlarından, birinde devam et. atomu bölmene gerek yok. olayın çok basit çıkmaza sokma kendini. sadece bir sezon. yeter sana. şuan biçilen bedelleri katlarsın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler