Zanlının iğrenç iddiası yalan çıktı! Çifte cinayette flaş gelişme

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, kendisi gibi Afganistan uyruklu olan 2 ev arkadaşını bıçaklayarak, öldüren Daşmurat Nazari (26), mahkemece tutuklandı. Nazari, cinayetleri kendisine nitelikli cinsel istismarda bulundukları için işlediğini ileri sürdü; ancak yapılan adli tıp muayenesinde herhangi bir bulguya rastlanmadığı belirtildi.

Zanlının iğrenç iddiası yalan çıktı! Çifte cinayette flaş gelişme

Afgan Daşmurat Nazari, Topraklık Mahallesi'nde aynı evi paylaştığı vatandaşları Feraydun Yagubi (23) ve Lal Mohammad Rezaei'yi (26) dün saat 11.00 sıralarında, uyurken boğazlarından bıçaklayarak, öldürdü. Nazari, olayın ardından polise gidip, teslim oldu.

"CİNSEL İSTİSMARA UĞRADIĞIMIN FARKINA VARDIM"

İfadesinde, suçunu itiraf edip, Yagubi ve Rezaei'yi kendisine nitelikli cinsel istismarda bulundukları gerekçesiyle öldürdüğünü anlatan Nazari, "Yagubi, birlikte kaldığımız evde, bana iki kez nitelikli cinsel istismarda bulunmuş, farkına varamadım. Ayrıca Rezaei de Lal Mohammad de bana nitelikli cinsel istismarda bulunuyordu. Uykum ağır olduğu için anlayamadım. Ağrım olunca fark ettim. Elimde delil olmadığı için polise gidemedim. Emin olmak için fermuarımın arasına kürdan ve ip koyuyordum. Sabah kalktığımda yerinde olmuyordu. Bu durum bir kaç kez tekrar etti. O zaman nitelikli cinsel istismara uğradığımın farkına vardım. Bana cinsel istismarda bulunduklarını anlatıp, dalga geçtikleri için gururum kırıldı. Bu nedenle ikisini de öldürdüm" dedi.

Daşmurat Nazari'nin Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu'ndaki muayenesinde, nitelikli cinsel istismar bulgusuna rastlanmadığı öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edilen Daşmurat Nazari, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
bunların türkiyede ne işi var Allah aşkına sokmayın kardeşim vatandaş rahatsız
Türkiye'deki katiller azmış gibi birde bu ekmek keser gibi boğaz kesen sapık arap canileri doldurdular!
HAYATIMIZ AZILI TDRÖR KATİL İNSANLARLA ETRAFIMIZ CEVRİLMİŞ BU İKTİDARA VERİLEN HER OY MÜSLÜMANLIVINA İNSANLIGINA TURKİYEYE VURULAN BİR KURŞUNDUR BUNU BİR KENARA YAZIN BEN Kİ BUNLARA OY CERMİŞ BİR DİNDAR OLMAYA MAZLUM GARIBANLARLA TRAF OLAN İNSANIM MİLLEGIME DEVLETIME TOPLUMA AİT BİR İNSAN OLRAK BU IKTIDAR FETO PKK NEYSE ONDAN DAHA TEHLİKELİ ALLAHA YEMIN OLSUN. İNSANLIK ADETA YOLDAN CIKMIŞ KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRAN ZİHNIYET
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler