1/10
Geri Petek Dinçöz'ün annesiyle.. İleri

Petek Dinçöz'ün annesiyle..

'Televole'lerin kralı, ünlülerin korkulu rüyasıydı o. Sadece başkalarının hayatlarını sunmadı, kendi hayatının bir kısmını da paylaştı bizimle. Petek Dinçöz ile 12 yıldır bir küs bir barışık 'şeffaf' bir ilişkileri oldu. Şimdi ayrıldılar, ilişkilerindeki 'sır'lar Can Tanrıyar'ın ağzından bu röportajda

Petek Dinçöz'le neden ayrıldınız?
- Son altı ay film koptu.
Neden?
- Aslında ikimizde anlayamadık. Uzaklaştık. Ağustos'un 28'inde ayrılmaya karar verdik. Medeni bir ayrılık yaşadık. İlk bir hafta iyiydik. Sonra şoförü evden eşyalarını almaya geldi: "Can Bey siz nasıl bir oyuna geldiniz. İkiniz de kandırıldınız" dedi.
Ne olmuş?
- Petek'le her akşam iş sonrası buluşup yemek yer, eve dönerdik. Son zamanlarda yemeklerdeki sohbetimiz sıfıra indi. Petek bir şey yemiyor, içmiyordu. İçkiyi bırakmıştım ama o dönem bu yüzden yeniden başladım. Şoför anlattı. Ayrılığımızın altı ay öncesine kadar Petek'in yemeğe gelirken arabada hep annesi ve arkadaşlarıyla olduğunu anlattı. Meğer yol boyunca benimle ilgili anlatılan efsanelerin sonu yokmuş. Petek de ketumluğundan bana bir şey söylemedi. Yargısız infaz. Beş karış surat. Petek ile ayrılmamız için bana tuzak kurdular. Yine surat astığı bir gün "Sen benim hayatımı bitirdin. Tekrar içkiye başladım. İstemiyorum" dedim, ayrıldık.

Son güncelleme: 20 Ocak 2013 12:13
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir