Şarkıcı Günel ifade verdi!

Şarkıcı Günel ifade verdi!

Reza Zarrab, eski sevgilisi Azeri şarkıcı Günel Zeynelova tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürdü.

Son güncelleme: 27 Ocak 2010 18:02

Ebru Gündeş'in, sevgilisi işadamı Reza Zarrab, eski sevgilisi Azeri şarkıcı Günel Zeynelova tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürdü.

Reza Zarrab, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bugün savcıya ifade veren Günel Zeynelova ise suçlamayı kabul etmedi.

O BENİ TEHDİT ETTİ

Günel Zeynelova, savcılıkta verdiği ifadesinde ise şunları söyledi:

"Reza ile ilişkim onun söylediği tarihte bitmedi. 21 Ekim 2008 tarihinde Ataköy Marina'daki doğum günü partime geldi. Başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendiğimde ilişkimi bitirdim. Ancak peşimi bırakmadı. Hala kiramı ödediği doğrudur. Kira kontratı kendi adına olduğundan ödüyor, olabilir. Ayrıldıktan sonra ödememesi gerektiğini söyledim, fakat o ödemeye devam etti çünkü benimle barışma ümidi vardı. Basında yaptığım açıklamalardan dolayı, bu hususlar örtbas etmek için benim ve ailemin hakkında tehdit yalanını uydurdu. Ben, onu daha önce beni tehdit ettiği iddiasıyla Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayette bulundum. Ben de arabası vardı. Ayrılmadan 4-5 gün önce arabasını Turgut ismindeki şahsa verdim. Bu kişi arabayı almak için evime geldi. Bana Rıza'nın kontratı kendi üzerime almamı söylediğini söyledi. Ben de kabul ettim"

Azeri kızı Günel çıkışta basın mensuplarının, "Ölüm tehdidi iddiası için ne diyeceksiniz?" şeklindeki soruya cevap vermeden adliyeden yürüyerek ayrıldı.

İranlı işadamı Reza Zarrab'ı savcılığa sunduğu dilekçesinde, Günel ve yakınlarının kendisini tehdit ettiğini, Günel'in Arkon Residance'taki dairesinden tüm ikazlara rağmen daireyi boşaltmadığı belirtilmişti. Dilekçenin sonuç bölümünde ise Günel ve yakınları hakkında kamu davası açılarak cezalandırılmaları istenmişti.

diğer haberler

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir