YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  1. Gün Ramazan iftar menüsü! Bugün ne pişirsem? Orucun ilk günü iftar yemeği menüsü

  Ramazan ayına sayılı günler kala iftar yemeği menüleri de araştırılmaya başlandı. 2023 Diyanet dini günler takvimine göre Ramazan ayı başlangıcı 23 Mart Perşembe günü olacak ve son oruç 20 Nisan günü tutulacak. 'Bugün ne pişirsem?' diye düşünenlere özel orucun ilk günü iftar yemeği menüsü derledik. İşte tüm detaylar...

  11 ayın sultanı Ramazan ayına kısa bir süre kaldı. Ramazan ayı 23 Mart 2023 tarihinde başlayacak. İlk oruca ise 22 Mart'ı 23 Mart'a bağlayan gece kalkılacak. Ramazan'ın 1. Günü iftar menüsü de şimdiden araştırılmaya başlandı. Orucun ilk günü iftar yemeği menüsü bizden, hazırlaması sizden. İşte hem lezzetli hem ekonomik iftar yemeği tarifleri...

  MAHLUTA ÇORBASI

  Antakya'nın yöresel lezzeti olan mahluta çorbası lezzetli olmasının yanı sıra bir o kadar da pratik. 10 dakikada hazırlanan bu çorba 15 dakikada pişiriliyor. Ramazan ayının ilk iftar yemeği için oldukça iyi bir tercih.

  LOKANTA USULÜ ORMAN KEBABI

  Orman kebabı nefis tereyağlı pilavla lokantaların göz bebeği olarak biliniyor. Bol sebze kullanılarak hazırlanan bu kebap rengarenk haliyle iftar sofranıza çok yakışacak.

  KUŞ ÜZÜMLÜ PİLAV TARİFİ

  Sade haliyle öğle ve akşam yemeği sofralarından eksik olmayan pirinç pilavını kuş üzümlü haliyle çok beğeneceksiniz. Bu haliyle de ramazan boyunca sofranızdan eksik etmeyeceksiniz.

  BOL ŞERBETLİ DİLBER DUDAĞI

  Şerbetli tatlıları seven kişilerin favori tatlıları arasında yer alan dilber dudağı iftar sofralarının vazgeçilmezi olacak. İlginç adıyla dikkat çeken bu tatlı pratik bir şekilde hazırlanabiliyor.


  Chef GPT

  En Çok Aranan Haberler