Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  1 yıldır Türkiye'ye gelmeyen bir turist fiyatları görünce şaşkına döndü! Fiyatların yüksekliğine inanamadı... "Orada yaşadığını hayal et"

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekti. 1 yıldır Türkiye'ye gelmediğini dile getiren bir turist fiyatları görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Türkiye'deki ürünlerinin fiyatlarının 1 yıl içinde yükseldiği seviyeye inanamadığı ifade eden yabancı turist sosyal medyada viral oldu.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde 1 yıldır Türkiye'ye gelmediğini dile getiren bir turist ürünlerin etiketlerini görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

  2

  Ürün etiketlerindeki dalgalanmayla birlikte fiyatlardaki artışa inanamadığını ifade eden turistin paylaşımı sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

  3

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Orada yaşadığını hayal et" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Türkiye'ye hoş geldin" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Burası Türkiye 🇹🇷🇹🇷 ve yaşamaya çalışıyoruz" yorumunda bulundu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler