Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Doktorum' diyen tıp öğrencisinden korkunç operasyon! Başarısız yağ aldırma işleminde kadını öldürdü ve cesedini masada bırakıp kaçtı

  Meksika'nın Guadalajara kentinin doğusundaki Tepatitlan de Morelos'ta Georgina Nayeli Ruezga isimli genç bir kadın yaptırdığı yağ aldırma (liposuction) işleminden sonra hayatını kaybetti. Operasyonu gerçekleştirdiği ifade edilen Jorge V isimli adam ihmal nedeniyle adam öldürme suçundan suçlu bulunarak üç yıl üç ay hapis cezasına çarptırıldı.

  MYNET|DIŞ HABERLER Meksika'da bir estetik operasyon sırasında hayatını kaybeden Georgina Nayeli Ruezga isimli genç kadının olayına ilişkin olarak soruşturma devam ediyor. Soruşturmaya göre tıp öğrencisi olduğunu belirtilen bir kişi ve beraberindeki diğer iki tarafından yapılan yasadışı bir şekilde liposuction ve yağ transferi başarısız oldu. Genç kadın hayatını kaybetti.

  2

  Operasyon bazı klinik malzemelerle donatılan bir restoran alanında gerçekleştirildi. Georgina, Meksika'nın Guadalajara kentinin doğusundaki Tepatitlán de Morelos'ta liposuction sırasında kan dolaşımına yağın girmesi sonucu kalp krizinden öldü. Genç kadının cansız bedeni ertesi gün masanın üzerinde bulundu.

  3

  Jorge V kaçtı ancak daha sonra tutuklanarak gözaltına alındı. Zapopan'daki özel bir üniversitede tıp eğitiminin sekizinci döneminde olduğu öğrenildi. Plastik cerrahi uzmanlığı yoktu. Yerel basında yer alan son haberlerde diğer iki şüpheli hakkında herhangi bir yorum yapılmadı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler