Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Film gibi ama gerçek! Öldüğü için gömülen kadının yaşadığı iddia edilince mezarı kazıp çıkarttılar... Tuz, limon ve sirkeyle yıkadılar

  24 yaşındaki Maria Lopez, 11 Şubat'ta Nikaragua'nın Waspam kentindeki bir hastanede hayatını kaybetti. Yerel haber kaynağı SNC, 24 yaşındaki kadın için ertesi gün aile üyelerinin katılımıyla gömüldüğünü söyledi. Lopez'in aile üyelerinden birinin genç kadının kendisini cep telefonunu arayarak hâlâ hayatta olduğunu söylediği iddia etmesi üzerine mezar yeniden açıldı.

  MYNET-DIŞ HABERLER Nikaragua'nın Waspam kentinde yaşanan bir olay hem ülke hem de dünya basınında geniş yankı uyandırdı. 24 yaşındaki Maria Lopez isimli genç bir kadının tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği söylendi ve aile üyeleri bir cenaze töreni düzenleyerek cansız bedeni gömdü. Ancak aile üyelerinden biri genç kadının kendisini arayarak hayatta olduğunu söylediğini ifade edince mezar yeniden kazıldı. Tabut açıldı ve cansız beden gömüldüğü yerden çıkartıldı.

  EVE GÖTÜRDÜLER

  1

  Cansız bedeni aile üyeleri tarafından eve götürülünce limon, tuz ve sirkeyle yıkandı. Aile üyeleri yeniden dirildiğini görmek için başında sıra sıra nöbet tuttu. Bir doktor, ceset üzerinde testler yapması için çağrıldı ve bu testler kadının gerçekten öldüğünü doğruladı.

  2

  Doktorlar ailenin Lopez'in alnında ter ve gözlerinde gözyaşı olduğunu iddia ederek ölümü reddettiklerini söyledi. Ancak aile kendilerine yakın bir doktorun muayenesinden sonra Lopez'in ölümü kabul ederek yeniden gömülmesine izin verdi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler