3. kez nikah masasına oturacak

58 yaşındaki Ersoy'un 1 yıldır İzmir'de yaşayan ve bir firmada satış görevlisi olarak çalışan Berk Yılmaz ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

3. kez nikah masasına oturacak

Geçen günlerde yakın dostu Eylül Metin'in sahneye çıktığı İzmir'deki Alem barda Ersoy'la görüntülenen Yılmaz, ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu.

'Mutlu bir ilişkim var'

Ersoy'u aldattığı öne sürülen Yılmaz, annesi Şehnaz Yılmaz'ın da desteklediği ilişkisine sahip çıktı ve Ersoy ile evlenmeyi planladığını söyledi. Yılmaz, "Son günlerde basında, saygıdeğer sanatçı Bülent Ersoy Hanımefendi ile yaşadığım ilişkiye dair gerçeği yansıtmayan haberler yer almakta. Şunu belirtmeliyim ki Bülent Hanım ile çok mutlu ve düzgün giden sağlıklı bir ilişkim var. Ayrıca bunu en son noktaya kadar götürmek de dileğimdir" dedi. Evlenmeyi çok isteyen Bülent Ersoy da sevgilisinin bu açıklamasına çok sevindi.

[

MAGAZİN 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
kadın desen kadın deil güzel desen güzel deil para neler yaptırıyomus yaaa
ben bu çocuğun akli dengesinin yerinde olmadığını düşünüyorum.
arkadaşlar kimsenin özel yaşantısı bizi ilgilendirmez,ayrıca sizide ilgilendirmez hakaratvari konuşmalarınızıda kınıyorum,birbirlerinden hoşlanmasalar birlikte olmazlar o zaman bu ilşkiyi bu kadar dejenere etmeyin bence.MUTLULUKLAR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler