Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  4 yıl bekledi! Cinsel organından çıkan şaşkınlık yarattı, görenler inanamadı

  Tunus’ta 45 yaşındaki bir kadının başına gelen tuhaf olay dünya manşetlerindeki yerini aldı. Karın ağrısı ve idrar yapmama şikayetiyle hastaneye giden kadının cinsel organından 8 cm uzunluğunda bir bardak çıkartıldı. İsmi açıklanmayan kadın, utandığı için hastaneye gidemediğini ve ağrılarının artması üzerine mecbur kaldığını dile getirdi.

  Tunus’ta yaşanan bir olay tıp dünyasının ilginç vakalarını bir kez daha dünyaya gösterdi. New York Post gazetesinde yer alan habere göre, fantezi yapmak isterken bir kadının cinsel organına bardak sıkıştı. 4 yıl boyunca idrar yapmama sorunu yaşayan ve karın ağrısından şikayet eden kadın acılarının dayanılmaz hale gelmesi üzerine doktora gitmeye karar verdi. Habib Burgiba Hastanesi'ndeki doktorlar tarafından yapılan ilk muayenede kadının cinsel organında bir nesnenin sıkışmış olduğu tespit edildi.

  “TEŞHİSİN GEÇ KONULMASI NORMAL”

  1

  Doktorlar tarafından çekilen röntgende kadının cinsel organında bir bardak olduğu görüldü. Acil bir şekilde ameliyata alınan kadının cinsle organından su bardağı çıkartıldı. Doktorlar kadının durum nedeniyle utanmasını normal karşıladıklarını ve teşhisin geç konulmasının kendilerini şaşırtmadığını dile getirdi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler