Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Cinsel ilişki oyunu hastanede bitti! Sevgilisiyle görüntülü konuşurken oyuncak makatında sıkıştı

  İngiltere’nin Londra kentinde yaşayan Rosiee Sunshine isimli genç bir kadın, sevgilisiyle bir oyun oynamak istedi. İkili görüntülü konuşma sırasında cinsel ilişki oyunu oynamak istedi. Ancak oyuncağın kadının makatında sıkışmasıyla oyun bir kabusa dönüştü. Evine sağlık ekiplerinin gelmesinin ardından Sunshine hastaneye kaldırıldı.

  İngiltere’nin Londara kentinde yaşayan 20 yaşındaki Rosiee Sunshine oldukça ilginç bir olay yaşadı. Erkek arkadaşının isteği üzerine görüntülü konuşma sırasında Sunshine, seks oyuncağı kullanmaya başladı. Ancak işler ikilinin beklediği gibi gitmedi ve genç kadın oyuncak makatında sıkışınca hastanelik oldu.

  HASTANEYİ ARAMAK İSTEMEDİ

  1

  Genç kadın yaşadığı talihsiz durumu ilk olarak kendi yöntemlerini kullanarak çözmek istedi. Hastaneyi aramaya çekindiği için mutfaktan bir maşa alarak oyuncağı çıkartmak istedi. Erkek arkadaşının yoğun çabası ve kendisine zarar verme riski üzerine Sunshine sağlık ekiplerinden yardım istedi. Genç kadın, eve gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

  2

  Hastanede yapılan operasyon sonrası oyuncak sıkıştığı yerden çıkarıldı. Sushine çıkartılan seks oyuncağını hatıra olarak sakladı ve kargo ile erkek arkadaşına göndereceğini dile getirdi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler