Acun Ilıcalı'dan bomba Turabi itirafı

Acun Ilıcalı, katılmış olduğu bir magazin programında bomba açıklamalara yer verdi. Turabi ve Survivor hakkında açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, "benim Survivor hayalim Turabi'dir" dedi.

Acun Ilıcalı'dan bomba Turabi itirafı

Acun Ilıcalı, konuk olduğu bir magazin programının canlı yayınında hem projeleriyle ilgili hem de hayatıyla ilgili çok özel açıklamalara yer verdi. Acun Ilıcalı, Survivor'da 2 kez şampiyon olan Turabi hakkında da flaş açıklamalarda bulundu.

İşte Acun Ilıcalı'nın o açıklaması:

"Survivor hayalim Turabi'dir. Amerika'da birinci oldu. Bu gururu nasıl yaşadığımı düşünebiliyor musunuz? Yetenek Sizsiniz'de bir dansı çok güzel yaptı diye Survivor için görüşmeye çağırdım. Turabi'yi o gün çok asabi buldum. 'Acaba almasak mı?' dedim. Esat dedi ki, 'Mutlaka alalım.' Beyin takımı olmasa belki de Turabi'yi eleyecektim. Konu Turabi'nin 500 bin kazanması değil, bugün gelmiş olduğu yerdir. Olimpiyat şampiyonu olana 1 tane ev veriyorlar. Orada artık milli ruh ortaya girer" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Her yer de tarafli bir oyun var; bu hayatımızda da eşitlik adil ve tarafsiz bir hayat olmadigini gösteriyor hakkımızı yedirmeyelim oyuna gelmeyelim..Eğitim şart demokrasi,cumhuriyet ve Ataturk işigimiz olsun...Allah bizi korusun...!!!
acun yapın bagdaşmıyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler