Acun Ilıcalı'dan Survivor Berkan paylaşımı: Bana posta koyan ilk yarışmacı

Survivor 2020 yarışmasında ödül oyununda sayı kazanan Berkan'ın "tranquilo" diye bağırması dikkat çekmişti. Acun Ilıcalı ise yarışmadaki o anları "Bana posta koyan ilk yarışmacı" notuyla paylaştı.

Acun Ilıcalı'dan Survivor Berkan paylaşımı: Bana posta koyan ilk yarışmacı

Survivor 2020'de geçtiğimiz gün ekrana gelen ödül oyununda ilginç anlar yaşandı. Oyunda durum 9-8 ünlüler lehine iken, gönüllüler takımından Survivor Berkan, ünlüler takımından Yunus Emre'yle karşı karşıya geldi. Berkan oyunu kazanarak takımına sayı kazandırdı.

Survivor Berkan oyun sonrası sevincini yaşarken İspanyolca'da "sessiz" demek olan "tranquilo" kelimesini kullandı. Acun Ilıcalı, Berkan’dan tranquilo’nun anlamını sordu. Oyunun heyecanını yaşayan Berkan ise Acun'a yanıt olarak "Abi 9-8 skor. Herkes sakin olsun diyorum. Son oyun var" diye bağırdı. Acun Ilıcalı ise Berkan yanıtı karşısında "Enerji verdi" diyerek güldü.

7-wsnN

"BANA POSTA KOYAN İLK YARIŞMACI"

Acun Ilıcalı ise yarışmaya damga vuran o anların görüntülerini kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Ilıcalı paylaşımına "Bana posta koyan ilk yarışmacı" notunu yazdı.
8-c3wH

BERKAN'IN ÇABASI YETMEDİ!

Survivor ödül oyununda durumu 9-9'a getiren Berkan'ın çabası ise takımının kazanmasına yetmedi. Oyunu kazanan ünlüler takımı, helikopterlerle malikaneye giderek unutulmaz bir gün yaşadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Biz başvuralim bizi alma ezgi avcıyla video paylasanlari Survivor'a al sonra deki torpil yok olmuyor Acun abi.
dikkat et kontrolü elden bırakırsan yol geçen hanı olursun
Çok saçma hiç izlemiyorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler