Acun Ilıcalı: Mesut Özil bir gün Fenerbahçe forması giyecek

Koyu Fenerbahçe taraftarı olmasıyla bilinen Acun Ilıcalı canlı yayında bombayı patlattı. Bunun üzerine sarı lacivertli kulübün başkanı Ali Koç'tan ise yanıt gecikmedi.

Acun Ilıcalı: Mesut Özil bir gün Fenerbahçe forması giyecek

Fenerbahçe Winwin kampanyası programında Mesut Özil hakkında Acun Ilıcalı ile Ali Koç arasında ilginç bir diyalog geçti.

"BİR GÜN FENERBAHÇE FORMASI GİYECEK"

Mesut Özil ile 3 saat geçirdiğini söyleyen Acun Ilıcalı, "Mesut'un Arsenal ile 2 yıllık sözleşmesi var ama dün akşam birlikteydik ve şunu anladım. Mesut Özil bir gün Fenerbahçe forması giyecek" ifadelerini kullandı.

"İKİ SENE SONRA İÇİN SÖZ ALALIM"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "Bu sene gelmeyecek mi diyorsun?" sorusuna ise Acun Ilıcalı, "Arsenal ile sözleşmesi bulunuyor" dedi. Bunun üzerine Ali Koç, "O zaman telefonla bağlanalım, iki sene sonra için söz alalım" yanıtını verdi. Ilıcalı konuyla ilgili son olarak, "Benim bildiğim Ali Koç, Mesut Özil'i getirir" ifadelerini kullandı.

509

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
winwin yerine yiyinyiyin deseydiniz daha güzel olurdu, siz kulübün anasını ağlatın satılacak bardak bile bırakmadan 4 milyara dayandırın borçları ondan sonra çıkın garibanlardan 3-5 lira verin diye tv lerde ağlayıp sızlayınn.üstelik borç dışında milyarlarca gelir ve bağışlarda yenmiş. başka takımların işleriyle uğraşacağınıza zamanından düne kadar kendi içinizdeki hırsızları temizlemyle uğraşsaydınz bugün winwin değil ohbeee çok şükür diyecektiniz. umarım bu utanç sizleri ve öteki kulüpleride akıllandırırda birdaha hırsızların oyunlarına gelerek kendininizi soydurmaz ve bu hallere düşmezsniz?
@okudero 1 senelık adama bu lafları söylüyorsun da 20 yıldır klübün anasını ağlatan adamlara niye ağzını açamıyordun ? Yemiyor muydu ? Yoksa Aziz başkan bir transferle sizi kandırıyor muydu ?
messide giyer 40 yaşında..saçma sapan haber yapmayın beee..
pili bitincemi gelecek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler