MAGAZİN

Acun Ilıcalı'dan Survivor 2017 itirafı

Acun Ilıcalı yapımcılığında ve sunuculuğunda gerçekleşecek olan Survivor 2017 ile ilgili sıra dışı bir açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı'dan Survivor 2017 itirafı

Acun Ilıcalı yapımcılığında ve sunuculuğunda üstlendiği Survivor 2017'nin Gönüllüler ve Ünlüler kadrosu belli oldu. Yayınlanmaya başladığı andan itibaren ciddi bir seyirci kitlesini kendisine çekmeyi başaran yarışmanın, geride bıraktığımız yıl kazanan ismi Avatar Atakan olmuştu. Zorlu parkurlardan geçebilmek adına atletik bir vücudun gerekli olduğu yarışmada belki de bu yüzden Gönüllüler takımında yer alan profesyonel sporcuların şansı daha çok oluyor.

ACUN'DAN İTİRAF GİBİ AÇIKLAMA

Yarışmanın kazananı her ne kadar seyircilerin oylarıyla belli olsa da ünlü isimlerin gönüllüler karşısındaki şansları çoğunlukla eşit oluyor. Son yıllarda bu durum gönüllüler lehine ağır basarken sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı'nın paylaşımı bu durumun ne kadar ciddi olduğunu ortaya koydu. Sosyal medya hesabından Gönüllüler takımının videosunu paylaşan Acun Ilıcalı, paylaşımının altına: "İşte Gönüllüler'in yeni tanıtımı. Bana göre şimdiye kadarki en güçlü Gönüllüler Takımı. Ünlüler'in yeni tanıtımını daha sonra paylaşacağım" notunu düşerek bu sene ünlüler takımının işinin daha zor olduğunu ortaya koydu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Oooo Yeni beyin uyuşturma programlarımız başlıyor....iyi uykular canım ülkem
programa gerek yok bize heryer survivor..üç kuruş parayla nasıl hayatta kalıyoruz bence şampiyon biziz..
yine gündemi meşgul etme programı başlıyor,survivor senaryo gençler reklamlar smsler hepsi acuna gidiyor ;)
bu sene yapmasaydın iyiydi. ülke savaş halinde. olmadı be adamım.
ne kadr saçma proğram varsa bu adam yapıyor ve benim vatandaşım sayesinde türkiyenin en zenginleri arasına giriyor ne yapıyor fabrikasımı var üretimimi var yok ye iç yat eğlen al parayı bizlerde ömür boyu çalışalımda asgari ücret üzerinden emekli olalım diye uğraş dur. Milleti uyutma proğramları bunlar
Diğer Haberler