MAGAZİN

Ahu Tuğba: Amerika'da paran yoksa sokakta ölüyorsun

Ahu Tuğba: Amerika'da paran yoksa sokakta ölüyorsun

Yeşilçam oyuncularından Ahu Tuğba, uzun süredir hayatını Miami'de sürdürüyor.

Ahu Tuğba, koranavirüs salgını nedeniyle hayatın felç olduğu ABD'de yaşananları gazeteci Olcay Ünal Sert'e anlattı.

Ahu Tuğba, "Amerika'da paran yoksa sokakta ölüyor insanlar, sonra da yakıyorlar. Yandaki komşu hastaneye gitti arabasıyla: Kilise hastanesiymiş, bakmamışlar, 3 gün bekletmişler. Çarşamba sabahı bir daha gitmiş, ayakta bakmışlar sonra da göndermişler. Hastanede kalmadığı halde 17 bin dolar ücret ödemiş. Burada sigortan yoksa yandın! Bir hastalık halinde ambulans çağıracaksın. Ambulans almaya gelirken, polis arabası ve itfaiye arabası da geliyor, o zaman bakıyorlar. Sistem burada böyle." dedi.

TÜRKİYE'DE Kİ ŞARTLARI SÖYLÜYORUM

Türkiye'de ki şartları da öven Tuğba, "Türkiye'de polis ve jandarma eve gidiyor, yardım ediyor. 65 yaş üstünde ki emeklinin parasını evine götürüyor. 'Devlet hastanesine acilden gidince bakıyorlar hemen' dedim Amerikalı arkadaşlarıma inanamadılar. Burada 'açım' de, komşun su vermez " dedi.

YAĞMALAMA KORKUSU!

Ahu Tuğba, Florida ve New York'ta çok kötü günler yaşandığını belirterek, "Burada herkes yağmalamaya karşı tahta ile camları kapatıyor. Hastanelerde şu an parası ve sigortası olanlar bile zor bakılıyor. Sokakta yatan evsizler çok fazla. Herkes silahlanıyor... " dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
yalan, o faturayi odemezsin, kilise degil vakif. Suzme yalan hersey bu sitede
Sen hangi dünyada yaşıyorsun bu kadının söylediğini destekleyen bir sürü haberle yapıldı daha önce daha bir kaç gün önce bir profesör de aynısını demişti tabi sizler bu ülkenin övülmesini hazmedemeyen kesimden olduğunuz için bu gerçeklere inanmaz yalan dersiniz Allah akıl fikir versin size
Doğurmak için ABD ye giden uyanık geçinenler işte ABD
yolun sonu görünüyor amerika desene.. kapitalizmin ve doların çöküşü...
Geri Dön