SPOR

AK Parti adayı 'ÇARE DROGBA' dedi

Galatasaray'ın yıldız golcüsü Didier Drogba'nın, Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin AK Partili belediye başkan adayı Hasan Tahsin Usta'nın seçim çalışmalarına katılacağı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Belediye Başkan adayı Usta'nın seçim ekibi Drogba'nın etkinliğe kesin geleceğini söyledi. Afrikalı yıldız futbolcu ise sabah antrenmanı sonrasında arkadaşlarını böyle bir organizasyona katılmayacağını belirtti.

AK Parti adayı 'ÇARE DROGBA' dedi

Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin AK Partili belediye başkan adayı Hasan Tahsin Usta'nın seçim bürosundan yapılan basın davetine göre, Chelsea ile yapılacak hayati maç öncesinde Drogba bugün başkan adayı Usta ile Gaziosmanpaşa Meydanı'nda halkla buluşacak ve hayranlarına top imzalayacaktı.

Başkan adayı Hasan Tahsin Usta'nın seçim çalışmalarını yürüten ekipten Oktay Baltacı da Hürriyet'e yaptığı açıklamada Didier Drogba'dan onay aldıklarını, yıldız futbolcunun saat 16:00 ile 18:00 arasındaki çalışmaya katılacağını teyit ettiğini bu yüzden de basın davetini gönderdiklerini belirtti.

Florya medya departmanı ise Hürriyet'e, bu davetten haberdar olmadıklarını ama idmandan sonra Drogba'ya sorup öğreneceklerini söyledi.

SABAH ANTRENMANI SONRASI "KATILMAYACAĞIM" DEDİ
Tüm bunlar olurken sabah antrenmanı sonrasında Didier Drogba yakın çevresine bu organizasyona katılmayacağını söyledi. Bir iddiaya göre ise, Afrika ile iş yapan bir işadamı Ak Parti Gaziaosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Hasan Tahsin Usta'ya "Drogba'yı ben getiririm" garantisi veriyor. Ancak Fildişi Sahilli oyuncu sarı-kırmızılı takımın bugün yapılan idmanı sonrası yaptığı açıklamada organizasyona kesinlikle katılmayacağını açıkladı.

Özgür ve bağımsız Didier Drogba
Galatasaray'ın dünyaca ünlü yıldızı Drogba katılacağı organizasyon ve medya ile alakalı röportajları kendi medya direktörü ile birlikte alıyor. Tüm dünyanın büyük ilgi duyduğu Drogba, kendisine gelen açılış, röportaj tekliflerini kendisi için özel olarak çalışan ve Londra'da yaşayan kadın medya sorumlusu ile birlikte alıyor.

Ve Drogba, Galatasaray Kulübü ile yaptığı sözleşmede bu madde özel olarak yer alıyor. Yani Drogba, bu tip organizasyon, röportajlara kendi PR sorumlusu onayladıktan sonra katılabiliyor yada Galatasaray kulübü Drogba'ya bu tip organizasyonlar, röportaja katılması adına sadece öneri sunuyor. Drogba'nın medya sorumlusu bunu kabul etmezse yıldız oyuncu kulübün isteğini geri çeviriyor.

Gezi olayları sırasında duvarlara yazılan en popüler sloganlardan biri 'Çare Drogba' olmuştu. (Hürriyet)


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler