MAGAZİN

Akrep dizisi ekrana veda ediyor! Akrep final bölümü ne zaman?

Star TV'de bu sezon yayınlanmaya başlayan Akrep dizisi, final yaparak ekrana veda edecek. İlk bölümüyle Aralık 2020'de seyirci karşısına çıkan Akrep dizisi, yayın günü de değişmesine rağmen reytinglerde istenilen sonuçları elde edemedi. Son haftalarda reytinglerde ilk 10 program arasına giremeyen dizi için final kararı alındı. Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Akrep dizinin final tarihi de belli oldu.

Akrep dizisi ekrana veda ediyor! Akrep final bölümü ne zaman?

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Akrep dizisi için final kararı alındı. Reytinglerde bir türlü istenilen sonuçları elde edemeyen Akrep dizisi önümüzdeki hafta ekrana veda edecek.

2-LnXl
Başrollerini Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Beril Pozam'ın paylaştığı Akrep dizisi, 17 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 26. bölümüyle final yapacak.

6-Pk0n

REYTİNGLERDE BÜYÜK DÜŞÜŞ YAŞADI

Usta oyuncu Demet Akbağ, uzun yıllar sonra Akrep dizisiyle ekrana dönmüştü. 11 Aralık 2020'de ekran macerasına başlayan Akrep dizisinin yayın günü de değişmişti. Cuma akşamları ekrana gelen dizi, perşembe akşamları yayınlanmaya başlamıştı. Ancak yayın günü değişikliği de dizinin reytingleri arttıramadı. Dizi son haftalarda ekrana gelen bölümleriyle, Total ve AB reyting gruplarında ilk 10 program arasına giremedi.
10-I11B

AKREP SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferda’nın Perihan’dan alıp Ahmet’e içirdiği zehir yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. Ahmet ölüme yaklaşırken, kimi zaman Ferda’nın Ahmet’e aşkı ağır basar ve onu zehirlemenin kararsızlığını yaşar. Bir yanda aşık olduğu Ahmet, diğer yanda ölüm döşeğindeki annesinin son isteği Ferda’yı zor durumda bırakır.

Efe iyileşir ancak içi Ahmet’e karşı intikam duygusu ile dolup taşar. Merve’nin karşı çıkmasına aldırış etmeden Ahmet’in ‘Ferda’ adını verdiği teknesini ateşe verir. Ahmet ise teknesini yakma cüreti gösteren ismin peşine düşer. Artık hayatını yoluna koymaya başlayan Efe, Merve’ye bir teklifte bulunur.

Annesinin Aras’ın hala Duru’ya aşık olduğunu ifade eden sözleri Ayşem’in içine kurt düşürür. Ayşem, Aras’ın cüzdanında Duru’nun resmini taşıdığını görünce aşkının karşılıksız olduğunu anlar. Tam da nikah tarihi alacakları gün Ayşem, Aras’a büyük bir sürpriz yapar. Aras, Ayşem’le nikah tarihi alacağını düşünürken hiç ummadığı bir şeyle karşılaşır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Böyle bir dizi mi varmış
sevilen dizi final yapmaz asla mutlaka izlenmedi bu ha kısa yaparız derler şimdi oda hikaye sevilen dizi olsa bu kadar erken bizim yapımcılar asla bitirmez halk artık farklı şeyler istiyor aile dizisi yok kalmadı neredeyse hep ihanet mafya vur kır gerilim ülkeyi bunlarda çok kötü etkiledi kardeşim biraz halkı iyiye çekecek dizi projeleri yapın yani halk izlemeyerek tepki veriyor zaten
sevilse final yapmazdi????????????

İlginizi Çekebilir

Geri Dön