Alişan'dan canlı yayında çirkin şaka! İnternet sitesinde sansürlendi

Alişan ve Demet Akalın'ın programına konuk olan Yaşar İpek, yeni şarkısını Sezen Aksu'nun kendisine hediye ettiğini söyledi. Bunun üzerine konuşan Alişan ise "Beleş mi aldın karıyı" diyerek izleyicilerin tepkisini çekti. Alişan'ın o sözleri daha sonra sansürlendi.

Sanat dünyasının iki yakın dostu Alişan ve Demet Akalın, Star TV ekranlarında Sabah Sabah isimli program yapmaya başladı. Dün üçüncü bölümüyle ekrana gelen programda Alişan ve Yaşar İpek arasındaki diyalog izleyenleri şaşkına çevirdi.

"BELEŞ Mİ ALDIN KARIYI?"

Survivor yarışmacıları Evrim Keklik, Yasin Obuz ve şarkıcı Yaşar İpek'in konuk olduğu programa sunucu Alişan'ın yaptığı gaf damga vurdu. Yeni şarkısından bahseden Yaşar İpek, Sezen Aksu'nun parçayı kendisine armağan ettiğini söyledi. Bu sözler üzerine şaşkına dönen sunucu Alişan, "Yemin et... Beleş mi aldın. Beleş mi aldın karıyı. Hakikaten beleş mi aldın" ifadelerini kullandı.

Alişan'ın bu sözleri ise sosyal medyada kısa sürede yayılınca tepki çekti. Star TV ise o anları internet sitesine sansürleyerek yükledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
Eğitimsiz, görgüsüz ve karakteri oturmamış kişileri şımartırsan, adam yerine koyarsan olacağı bu. Kabahat bizde...
senide adam yerine koymuşlar buraya yazmanı sağlamışlar milletin aleyhine klavye delikanlılığı yapıyorsun Ali şanla yü, yüze gelsen foto çekinmek istersin kesin ????
Kiro oldugu icin para kazaniyor. Kulturlu bi tiyatrocu olsa açliktan ölurdu.
bu sözü Kemal Sunal söyleyince efsane komedi başka biri söyleyince hakaret yaa bu kadar adaletsiz olmayın ayrıca senide adam yerine koymuşlar sana bur ortamda yazma imkanı vermişler klavye delikanlılığı yapman hakaret etmene müsade etmez
kiyi kesimlerindenmi bahsediyosun
Cehalet her yerde.. Sanatçı kavramı bizde yanlış anlaşılıyor..
Kişiliğinin altında kadını küçük gören ikinci sınıf gören bir anlayış var. Bazen böyle su yüzüne çıkıveriyor. Kişinin imajı değil yetiştiği ortam aldığı eğitim kişiliğiyle yakından ilgilir. Örneğin kıskançlık derecesi kişilik ölçütü olabilir dışarıdan sarkıntılıklara müdahale etmek erkeğin görevidir ancak kadının dışarıyla sosyal hayatı onun tercihidir. Eşine karşı sorumluluğu dahildir. Kadına sınır biçen erkek kıskançlığı şiddete dönüştürebilir Kadın gereken sınırı koymuyorsa zaten o birliktelik bitmiş demektir. Sevgi ve aşk yok demektir çünkü sadakat çiğnenmesi söz konusudur.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler