Amazon indirimleri ‘En İyi Pazartesi’yle devam ediyor

Beklenen Cuma haftasında alışveriş severleri çeşitli indirimler ile buluşturan Amazon.com.tr, fırsatlar haftasını ‘En İyi Pazartesi’ ile tamamlıyor. Elektronikten modaya, mutfaktan oyuncağa birçok farklı kategorideki ürünü bugüne özel indirimli fiyatlarla duyuran Amazon.com.tr, En İyi Pazartesi kapsamında birbirinden cazip fırsatları müşterileri ile buluşturuyor.

Amazon indirimleri ‘En İyi Pazartesi’yle devam ediyor

Amazon, Türkiye’deki müşterilerine yüzlerce ürünü cazip fiyat avantajlarıyla sunmaya En İyi Pazartesi’yle devam ediyor. Beklenen Cuma haftasının hemen ardından indirimlerine hız kesmeden devam eden Amazon.com.tr’nin Pazartesi indirimine özel fırsatlar sayfasında Bose, Duracell, Fitbit, Tefal, Samsung gibi markaların yanı sıra birçok farklı üründe dev indirimler yer alıyor.

En İyi Pazartesi kapsamında yer alan bazı indirimler şöyle;

· Samsung Galaxy J7 Prime – 1.050 TL

samsung1

AmznCTA


· Fitbit Flex 2 – 360 TL

firbitflex2

AmznCTA


· Fitbit Charge 2 – 917 TL

firbit3

AmznCTA


· Bernardo TCA-03 Mostar 4 Parça Düdüklü Tencere – 227,98 TL

tencere4

AmznCTA


· Philips Hue Bloom Aydınlatma – 192 TL

aydınlatma5

AmznCTA


· Tefal Titanium Elegance Sahan Tavası, 22 cm – 80 TL

tava6

AmznCTA


Türkiye’de indirim sezonunu Beklenen Cuma ile birleştirdiği En İyi Pazartesi kampanyasıyla devam ettiren Amazon.com.tr’nin bugünkü indirimlerine Amazon.com.tr/eniyipazartesi sayfası ve Amazon Alışveriş mobil uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor. 50 TL ve üzerindeki siparişlerde ücretsiz güvenilir teslimat ayrıcalığı ve tüm ürünlerde 30 gün kolay iade garantisinin yanı sıra Amazon.com.tr’ye özel ‘Bitmeden Yakala!’ ve ‘Günün Fırsatları’ da gün boyunca online alışveriş severleri bekliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler