MAGAZİN

Annemizi Saklarken ve Elkızı dizileri ekrana veda ediyor! İşte final tarihleri

Fox TV ve Star ekranlarında yayınlanan iki dizi birden final yapıyor. Yeni sezonda büyük ümitlerle yayına giren Elkızı ve Annemizi Saklarken dizileri reytinglere yenildi. Elkızı ve Annemizi Saklarken dizileri bu hafta ekrana gelecek olan final bölümleriyle ekrana veda edecek.

Annemizi Saklarken ve Elkızı dizileri ekrana veda ediyor! İşte final tarihleri

Fox TV'de geçtiğimiz Ekim ayında ilk bölümüyle ekrana gelen Elkızı dizisinin ömrü kısa sürdü. Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk ve Perihan Savaş’ın başrollerini paylaştığı dizi için final kararı alındı.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞİKLİĞİ DE KURTARAMADI

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu, senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Elkızı dizisi, cumartesi akşamları yayınlanmaya başlamıştı. Dizi reytinglerde iyi sonuçlar alamayınca yayın günü değişmiş ve pazar akşamlarına alınmıştı.

1024xauto

Etkileyici bir kadın hikâyesini beyaz cama taşıyan Elkızı dizisi yeni gününde de istenilen reytingleri elde edemedi ve final kararı alındı. Elkızı dizisi 30 Ocak Pazar akşamı ekrana gelecek olan 13. bölümüyle final yapacak.
Elkızı

KUTSİ'NİN DİZİSİ YAYINDAN KALKIYOR

Bu hafta ekranlara veda edecek olan bir diğer dizi ise Star TV'de yayınlanan Annemizi Saklarken dizisi olacak.
Hande Doğandemir, Kutsi ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizi geçtiğimiz Aralık ayında seyirciyle buluşmuştu.
CNS_4025

Ancak dizi reytinglerde istenilen sonuçları veremeyince kanal yönetimi tarafından final kararı alındı. Annemizi Saklarken dizisi Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 8. bölümüyle final yapacak.
18844

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler