MAGAZİN

Armağan Çağlayan'a katılan Bahar Candan'ın babası merak konusu oldu

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan, sosyal medya fenomeni Bahar Candan YouTube’da yayınlanan Gör Beni programında Armağan Çağlayan’a konuk oldu. Programda ilginç açıklamalar yapan Candan sıra dışı kıyafetiyle de dikkat çekerken, Candan'ın akademisyen babası merak konusu oldu.

Armağan Çağlayan'a katılan Bahar Candan'ın babası merak konusu oldu

İşte Benim Stilim ve Doya Doya Moda programlarıyla isimlerini duyuran Bahar Candan, YouTube’da yayınlanan Gör Beni programında Armağan Çağlayan’a konuk oldu.

59146c412269a23ed8983107

"Beynimin dörtte birini kullanıyorum. Çünkü öyle. Bana da yetiyor zaten.” diyen Bahar Candan'ın bir üniversitede akademisyen olan babası merak konusu oldu.

hakan-candan-205558RZ

Hukuk öğrencisi olan Bahar Candan'ın babası yardımcı doçenttir. Doç. Dr. Hakan Candan, bir üniversitede Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi dersleri veriyor. Kentleşme üzerine dersler veren Hakan Candan, kızlarının çok zeki olduğuna dair bir açıklamada bulunmuştu.
0x0-bahar-candan-babasi-kimdir-akademisyen-hakan-candan-kimdir-kac-yasinda-nereli-1608556126547

Bahar Candan her fırsatta ailesinin kültür ve eğitim seviyesine değinmektedir. Hakan Candan, aynı zamanda yerel bir gazetede köşe yazarlığı da yapmaktadır. Hakan Candan'ın Bahar Candan dışında Nihal Candan ve Su Candan isminde 2 kızı daha vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Neyle besleniyor bunlar çok merak ediyorum.
Evlat olsa sevilmez!
Yahu bir babanın kendi çocuklarının zeka seviyelerini ne olursa oldusun hep zekidir zaten.. Kendi içinden belki ayırım yapar fakat asla beli etmez.. Niye etsin ki? Böyle programlarıda seyretmem zaten
Geri Dön