Aylin Coşkun ile evlenen Volkan Aslan, hastanelik oldu

Aylin Coşkun, 15 yıldır birlikte olduğu Volkan Aslan ile evlendi. Kilolarca altın takılan Coşkun, düğünde mutluluktan kendinden geçti. Düğün sonunda ise tatsız bir olay yaşandı. Damat Aslan, hastaneye kaldırıldı.

Aylin Coşkun ile evlenen Volkan Aslan, hastanelik oldu

15 yıllık birlikteliğin ardından evlenme kararı alın Aylin Coşkun ile Volkan Aslan gösterişli bir düğünle dün evlendi. Düğüne saatler kala imam nikahı kıydıldı. Aylin Coşkun, eşinden 10 külçe altın istedi. Coşkun, düğünde 3 farklı gelinlik giydi. Giydiği ikinci gelinlik ise Gülşah Saraçoğlu imzalı, 15 bin dolar değerindeydi.

Lüks bir otelde gerçekleştirilen düğüne birçok ünlü isim katıldı. Coşkun’a düğünde kilolarca altın takıldı. Coşkun, eşinin kına ve düğün masraflarını karşılamak için evi ve arabasını sattığını söyledi.

Coşkun’un bu mutlu gününe katılan birçok isim sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Paylaşımlarda Coşkun’un oldukça mutlu ve coşkulu olduğu görüldü.

aylin-coskun-371x660

DAMAT HASTANELİK OLDU

Aylin Coşkun ile Volkan Aslan’ın düğünü tatsız sona erdi. Volkan Aslan, düğünün ardından hastaneye kaldırıldı. Aylin Coşkun, hastaneden bir story paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
O kadar masrafı ben yapsam ben de hastanelik olurdum ????
Üstelik en fazla 3-5 sene sonra boşanırlar.
adam maddi olarak batmış, kalp krizi geçirmiştir:)
adam başkası ile mi evliydi acaba 15 yıl beklemişler neyi beklemişler hiç bilemedim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler