MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bakanlık harekete geçti! Deniz Akkaya'nın kızı koruma altına alındı... Akkaya ise iddiaları yalanladı

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Deniz Akkaya şimdi de kızıyla gündem oldu. 16 yaşındaki kızından şiddet gördüğünü söyleyen Akkaya, kızının kendisini balkona kilitlediğini söylemişti. Bu yaşananların ardından Akkaya'nın kızı koruma altına alındı. Konu ile ilgili Akkaya'dan açıklama geldi.

Bakanlık harekete geçti! Deniz Akkaya'nın kızı koruma altına alındı... Akkaya ise iddiaları yalanladı

Deniz Akkaya, iş insanı Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı hakkında dikkat çeken iddialarda bulundu. Kızı tarafından dövüldüğü ve 1,5 saat boyunca balkona kilitlendiği söyleyen Akkaya'nın bu açıklamaları ile kısa sürede gündem oldu.

Deniz Akkaya'nın kızı hakkında sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamaların ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı harekete geçti. Akkaya'nın kızı koruma altına alındı.

KORUMA ALTINDA...

İHA'da yer alan habere göre; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yetkilileri, gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapmasının ardından, 16 yaşındaki kız çocuğuna gerekli psikolojik desteği vermeye başladı.

AKKAYA'DAN AÇIKLAMA GELDİ

12

Akkaya çıkan haberlerin sonrasında X hesabından açıklama yaptı. Akkaya, "Polisi çağırmak zorunda kaldım. 1 saat 45 dakika ben burada savaş verdim. Gecenin bir yarısı. Kendi rızamla ben kendim gönderdim çocuk esirgemeye. Burnu sürtünsün diye. Bu arada gelen yüzlerce telefona da mesaja da teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Bu içerik Öznur Yaslı İkier tarafından yayına alınmıştır
Vitrin

En Çok Aranan Haberler