Bakırköy'de 'siyanür' dehşeti! Babanın yazdığı mesaj ortaya çıktı: Eşimi ve çocuğumu zehirleyip intihar edeceğim

Bakırköy'de evde ölü bulunan Bahattin Delen eşi Zübeyde Delen ve çocukları Ali Delen'in cenazesi Alibeyköy Gasilhanesi'ne getirildi. Bahattin Delen'in telefonunda, "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" şeklinde mesaj olduğu öğrenildi.

Adli Tıp Kurumu'ndaki ilk incelemede Bahattin Delen, Zübeyde Delen ve Ali Delen'de siyanür alımına bağlı değişimler dışında başlıca patolojik bulgu saptanamadığı belirtildi.

ÖLDÜRÜCÜ DÜZEYDE SİYANÜR TESPİT EDİLDİ

Delen ailesine yapılan kan testinde, öldürücü düzeyde siyanür tespit edildiği kaydedildi.

TELEFONUNDA KAYITLI MESAJ ORTAYA ÇIKTI

Baba Bahattin Delen'in telefonunda yapılan inceleme ise bir yakınına hitaben yazdığı ancak gönderilmeyen kayıtlı mesajda "Önce eşimi ve çocuğumu zehirleyip sonra kendim intihar edeceğim" yazdığı belirlendi.

Öte yandan cenazeler Adli Tıp Kurumu Morgu'ndan alınarak, Alibeyköy Gasilhanesi'ne götürüldüi. Cenazelerin yarın öğle namazı sonrası Fatih Camii'nde düzenlenecek cenaze töreniyle son yolculuklarına uğurlanacakları öğrenildi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 78 yorum
yasaklayın şu siyanürü arkadaş ekonomi uçmuş enflasyon tek hanelerde işsiz aç insan yok sırf hökümeti karalamak için millet kendini öldürmeye başladı
Sarayin masraflari 20 bin yoksul aileyi doyuracak konumda...
bunun ironisi olmaz be arkadaş
@tc_kemal_1982 siyanür olmaz başka araç olur önemli olan herkese iş ve aş ...
sen ne sacmaliosun ya hukumet karalamak icin insan kendinden ailesinden vazgecermi insanlar geçinemiyor issiz cok
saçma sapan yorum yapmayin boş konuşmayın herkesin derdi var borcu var intiharlı ediyor imani eksik yada psikoloji bozuktur
@tc_kemal_1982 senin bu yorumuna kargalar gülmüştür..Bu yorumu ancak ya imam ya da yandaşlar yapar,millet açlıktan kırılıyor,sen neden bahsediyorsun..yani insanlar kendini sadece akp.yi protesto için öldürüyor....hayret işte senin gibilerin oyları yüzünden ülke bir arpa boyu ileri gidemiyor.
arkadaş yani bu aileler sadece hükümeti kötülemek için canlarına kıyıyorlar.sen bugün ne yedin ne içtin bunlara dikkat et.veya hemen bir hekime git.
İronisi bile hoş değil.
@tc_kemal_1982 kuyumculukta kullanıyor bu siyanür zaten altın işinde lazım oluyor
imamogluna göre maddi sıkıntı yüzünden intahar ediyormuş insanlar çok garip 20 sene önce avrupa ulkesimiydik 1999 da rahmetli ecevite yazarkasa atan esnafı ne çabuk unuttuk... sosyal medyada herseyini paylaşan insanların getirdiği bir bunalım bu herkez herşeye sahip olmak istiyor bırakın turkiyeyi dünyada böyle birşey söz konusu değil herkez gelirine göre harcamalı... art niyetli insanların yapacağı yorumları kaale bile almam..
Dostum hiçbir dönem böyle olmadı :( Lütfen yorum yaparken biraz empati yap... Gün gelir seninde başına gelebilir.
esnafın yazar kasa atmasi dönem hukumetinin suçu. ama toplu intiharlar dönem hükümetine komplo. ne zeki insanlar siniz siz. hayranım sizin gibilere.
senin gibileri Allah yoklukla sinasin e mı adam nasıl bir darlık içinde ki son çaresi ölmek kalmış ona bile şov diyecek hale gelmişsin insan ol
o yazar kasa adan adamı şimdi bir bak bakalım nerede
@sezgineren1907 GENÇ İŞSİZLİK CUMHURİYET TARİHİNİN REKORUNU KIRDI VE BEN GENÇ BİR İŞSİZİM.
sen asgari ucretle gecinde senin boyunu goreyim boyle havanda su dovmek kolay ayrica sen kimsinki seni kaale alsinlar
Srzgineren senin gibiler gelecekte af dileyecek halkından
yahu ne yazarkasaymış be bi bildiginiz bu simdi yazarkasa atıldi diye bu insanlarin ölmesi normalmi
BİR İNSAN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDE CEZA VERİLİR.ŞİMDİ BU İNSANLARIN ÖLÜMÜNDE KİM SORMLU İSE VE ÜLKEYİ BU HALE KİM GETİRDİYSE CEZAYI ONA VERELİM.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler