Bartu Küçükçağlayan'dan Meral Akşener paylaşımı

Meral Akşener, dünkü grup toplantısında Büyük Ev Ablukada'nın şarkısında geçen "Güneş yerinde her şey yolunda" dizelerini sarf etti. Grubun üyelerinden Bartu Küçükçağlayan bu konuşma sonrası bakın ne dedi.

Meral Akşener, dünkü grup toplantısında Büyük Ev Ablukada’nın “Güneş Yerinde” şarkısında geçen dizelerin de yer aldığı bir konuşma yaptı.

Akşener konuşmasında, “İyi'ler mutlaka kazanacak. İyi Parti'nin güneşi yüzünüzü ısıtacak, yolunuzu aydınlatacak. İyi Parti olduğu sürece umut var olacak. Şairin de dediği gibi: Güneş yerinde, her şey yolunda…” dedi.

Grubun kurucularından ve şarkının bestecilerinden ünlü oyuncu Bartu Küçükçağlayan, Akşener’in bu konuşması ile ilgili bir tweet attı.

bartukucukcaglayan

Küçükçağlayan’ın tweet’i şöyleydi: "2000’lerde nasıl şair olunur diye düşünür dururdum hep. Meral hanım’dan alıntılıyorum; 'iyi Parti’nin güneşi yüzünüzü ısıtacak, yolunuzu aydınlatacak. İyi Parti olduğu sürece umut var olacak. Şairin de dediği gibi: Güneş yerinde, her şey yolunda…' Artık şair olmuş olabilirim..."

Ünlü oyuncu daha sonra ise o sözleri kendi fotoğrafıyla birleştirerek yaptığı videoyu paylaşıp "Umutsuzluğa alışmayın" dedi. Bartu'nun paylaşımına beğeni yağdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
1 oy chp'ye 1 oy hdp'ye kampanyası için de bir şiir yaz
Oy ver AKP'ye gitsin MHP'ye; oy ver MHP'ye gitsin AKP'ye ile ilgili şiiri de biliyorsunuzdur umarım?
@sprglvs28 bitiyor bitiyor..millet uyandı artık yok öyle milleti uyutmak felan..kendi yandaşlarına%40 zam emekliye işçiye 60 tl zam..zengine vergi az işçi sınıfına vergi çok...beka sorunu diyorlar askerlik süresini düşürüyorlar....akp li mhp li belediyeler kendi yandaşlarına arsa peşgeş çekip para aktarımı yapıyorlar
ver akpee ye gitsin üsküdara ver mhapeyee gitsin üsküdara atı alan gidiyor yüklenin ülkeyi nereye kadar hırsızlığın arsızılığın da bi sonu olmalı arsız hırsız olmak meslek sanırım
Meral ne derse desin. Mecliste İYİPartiye "O koltukları HDP'ye PKK'ya GÖNÜL VERMİŞ İnsanların Oylarına Borçlusunuz" diyen HDP li Vekil ; durumlarını gayet İYİ açıkladı
aynaya bak. baktın mı? kendinizi görmüşünüzdür mutlaka.
kime ve neye göre ünlü ben 2. kez duyuyorum adını
sen anlamazsın makarnan nasıl olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler