MAGAZİN

Bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı'ndan o iddialara yanıt!

Mısırlı nişanlısı Mohammed Alsaloussi ile olan evlilik hazırlıklarını erteleyen Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde bebeğini kaybetmişti. Üzücü olayın ardından İbiza'da tatile çıkan Şeyma'nın parmağında nişan yüzüğünün olmaması ayrılık iddialarını gündeme getirdi. Subaşı, ayrılık iddiasına ilk kez yanıt verdi.

Bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı'ndan o iddialara yanıt!

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile düğünlerinin ertelendiğini duyurmuştu. Evlilik hazırlıklarını erteleyen Şeyma Subaşı, kısa bir süre sonra da üzücü haberi vererek bebeğini kaybettiğini söylemişti.

İbiza tatiline çıkan Subaşı'nın yanında sevgilisinin olmaması ve evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması Alsaloussi'yle ayrıldıkları iddialarını güçlendirdi.

şeyma subaşı4

"İNSANIN KAYBINA SAYGINIZ OLSUN"

SnobMagazin'de yer alan habere göre, Şeyma Subaşı ise hakkında çıkan iddialara adeta ateş püskürdü:"Beni biraz bırakın. İnsanın kaybına saygınız olsun. Bir şeye cevap vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram'dan kendim paylaşım yaparım ya da size söylerim. Lütfen, biraz saygı.

şeyma subaşı8

Türk basınında hakkımda çıkan haberlerle ilgilenmiyorum. O yüzden de her açıklamamı İngilizce yazıyorum."Yaklaşık iki hafta önce sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, yaşadığı heyecanı sevenleriyle paylaşmış 'Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum' sözleriyle teklifi kabul ettiğini duyurmuştu.

şeyma subaşı9

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
sen git adam istemedi diye çocuğunu aldır sonra gel burda koca Türk milletini aptal yerine koymaya çalış.hadi ordan.
şeyma hanımın kitabını okumadığınız belli,buralara ne acılarla geldiği malum,kendisine halk olarak saygı duyuyoruz
@dostum2561 ne anlatıyorsa o kitapta o da doğru mu peki? hiç sorguladın mı???... saftirik olma kim kim bilir kimden copy paste yapmıştır
Tabi aciklamalarini ingilizce yazarsin seni dunya takip ediyor ya.. Ah akil herkeste olsan keske..
yaa ne hamileligi kendi kendine sırf gündemde kalmak için bu haberi çıkarttı saten çocukta züğürt aile parasıyla yaşayan biri inanın çocuğun aileside bunu istemiyordur neden madem nisan düğün diyor çocuğun ne annesini nede babası ile resimleri var birde türkiye ile ilgilenmiyormus ahh canım turkiyede seni çok merak ediyor saten git o zaman mısır vatandaşı ol kızından utan ailenden utan biraz magazin olmak için kaç para oduyorsun bakalım 40 yaşına kadar daha kaç koca yapacaksın acun dan önceleri avrupa birliği gibisin türk italyan mısır sanirim 40 yaşına kadar bayagi koca n olur

İlginizi Çekebilir

Geri Dön