MAGAZİN

Bensu Soral'dan rol arkadaşı hakkında itiraflar

Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle şöhretine şöhret katan Bensu Soral bilinmeyenlerini Instyle dergisine anlattı. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı karakterini canlandıran Bensu Soral rol arkadaşı Şükrü Özyıldız'a övgüler yağdırdı.

Bensu Soral'dan rol arkadaşı hakkında itiraflar

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı karakterine hayat veren 24 yaşındaki oyuncu Bensu Soral, kendisi hakkında merak edilenlere Instyle dergisinde yanıt verdi. Tatlı Küçük Yalancılar'dan önce Boynu Bükükler adlı dizide rol alan Bensu Soral, rol arkadaşı Şükrü Özyıldız için: "Onunla oynamak benim için büyük bir şans. Çok anlayışlı biri ve elinden geldiği kadar bana yardımcı oluyor, fikirlerini söylüyor. Bir de komik biri olduğu için sahnelerimiz çok keyifli geçiyor." dedi. Murat Dalkılıç'ın 'Kader' isimli şarkısının klibinde rol alan güzel oyuncu 6 Temmuz akşamı Tatlı Küçük Yalancılar ilk bölümüyle ekranlarda olacak.

BENSU SORAL KİMDİR?

1991 Bursa doğumlu olan Bensu Soral, TRT1'de yayınlanan Yol Ayrımı dizisi ile kendisini tanıtmıtır. Küçük Kadınlar dizisi ile tanıdığımız sevilen oyuncu Hande Soral'ın kızkardeşi olan güzel oyuncu Vicdan ve Boynu Bükükler dizilerinin yanı sıra Murat Dalkılıç'ın 'Kader' isimli şarkısının klibinde oynamıştır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünde okuyan Bensu Soral, bir dönem Kösem Sultan için ismi anılsa da yeni sezonda Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle ekranlara gelecektir.

TA**TLI KÜÇÜK YALANCILAR KONUSU**

Tatlı Küçük Yalancılar; 5 yakın arkadaştan birinin aralarından kaybolmasıyla değişen hayatlarını ve bir anda kendilerini bir cinayet soruşturmasının baş tanıkları olarak bulmalarını anlatan gençlik dizisidir. Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisi, Warner Bros'un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön