MAGAZİN

Berkay Şahin-Özlem Ada Şahin çifti: 10 günde bir koronavirüs testi yapıyoruz

Berkay Şahin-Özlem Ada Şahin çifti: 10 günde bir koronavirüs testi yapıyoruz

Önceki gün Levent'te objektiflere yansıyan şarkıcı Berkay Şahin ile eşi Özlem Ada Şahin, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Hastaneden geldiklerini söyleyen Şahin test açıklaması yaptı.

Şarkıcı Berkay Şahin ve eşi Özlem Ada Şahin, yeni aldıkları 2 milyon değerindeki lüks marka araçlarına Levent'te bulunan bir benzin istasyonundan yakıt takviyesi yaparken görüntülendi.

Hastaneden geldiklerini söyleyen Şahin, "Rutin kontrollerimiz vardı. Check-up yaptırdık. 10 günde bir koronavirüs testi yapıyoruz. Çok şükür bir sıkıntımız yok" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
para varsa yapıyorlar biz devlet Hastanesinde istesek gerek görmüyorlar.
@osigram Herşeyi anlarım ama sağlık sektörüne laf edenler bu ülkede yaşamasın. Şuan dünyadaki en iyi sistem türkiyede . Amerika süper güc dediğiniz ülkede aşı para ile onuda boşverin hastanelerde yatacak yeryok. 4 Kere türkiyede test oldum. Gayet basit bir şekilde sonucunuda 1 gün sonra acıkladılar. Bu ülkede yasayıp sadece parti ayağına ülkesinin iyi oldugu degerleri görmezden gelenler kusura bakmayın ülke ne kadar kötü yönetilirse yönetsin en azından saglık yönünden baştaki adam herşeyi yapıyor.
gunluk teste yapsan boş nasılsa yakalanacaksın ölüm ebedi kaçış yok
ne kadar test yaparsanız yapın ecel geldiginde kimse sizi kurtaramaz
Geri Dön