SPOR

CANLI

Beşiktaş Divan Kurulu'nda 'görülmemiş' manzara!

Beşiktaş Kulübü'nün 2016 yılındaki ilk Divan Kurulu toplantısı, üyelerin olağanüstü ilgisi nedeniyle adeta kongre havasına büründü.

Beşiktaş Divan Kurulu'nda 'görülmemiş' manzara!

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu'nun 2016 yılının ilk olağan toplantısı bugün Vodafone Arena'da yapıldı.

Yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena'da gerçekleştirilen toplantı, saat 10.30'da başlarken, üyelerin yoğun katılımı dikkat çekti.

Toplantı salonunda oturacak yer kalmadığı için onlarca kişi ayakta kaldı. Yer bulamayan bir üye, çöp kovasını ters çevirerek üzerine oturdu (altta).

Adeta seçimli kongre havasının yaşandığı divan kurulu toplantısında üyeler büyük bir heyecan içinde yeni statta bol bol fotoğraf çektirdi.

KARADENİZ: BİZİM İÇİN ÇOK MUTLU BİR GÜN

Toplantının açılış konuşmasını yapan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, kendileri için çok mutlu bir günü yaşadıklarını belirterek, "Türkiye'nin, hatta dünyanın en mutena semtinde, boğazımızın altın gerdanına inci takarcasına yaptırılan bu eserin heyecanını yaşamak doğaldır" dedi.

Stadın yapımı sürecinde emeği geçen herkese divan kurulu adına şükranlarını sunan Karadeniz, "Birtakım kimselerin tarihi dokuyu bozar düşüncesindeki hasetlikleri ve Beşiktaş'a çok gördükleri bu olay karşısında dahi bu eserin ortaya çıkması önemlidir, hepimiz için tarihi bir değer arz etmektedir" ifadelerini kullandı.

"Stat bizim açımızdan açıldı, saha dışı ilk maçımızı bugün yaptığımızı ifade etmek istiyorum" diyen Karadeniz, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında 29 Şubat Pazartesi günü oynanacak Fenerbahçe derbisiyle ilgili de şunları kaydetti:

"Açılış dediğimiz bugünden sonra kulübümüzün profesyonel futbol takımı, inşallah pazartesi günü de bir zaferle şampiyonluğun en büyük adayı olarak döner. Bu vesileyle stadın Türk sporuna, Beşiktaşımıza, camiamıza hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. En kötü günümüz böyle olsun.

BORÇ: 1.2 MİLYAR TL

Toplantıda denetleme kurulu tarafından yapılan açıklamada, kulübün toplam borcunun 1 milyar 214 milyon TL olduğu açıklandı.

Toplantıda, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ürkmezgil, Metin Albayrak, Erdal Torunoğulları, Yalçın Kaya Yılmaz, Erdal Karacan, Umut Güner ve Emre Kocadağ da hazır bulundu.

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulunun geçen yıl ikinci olağan toplantısı da Vodafone Arena'da yapılmıştı.

[Beşiktaş'ın borcu açıklandı](https://www.mynet.com/besiktasin-borcu-aciklandi-93383-myspor)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler