MAGAZİN

Beyaz'dan 'düdüklerler' gafı!

Beyaz Show'a katılan 72. Koğuş filmi ekibine öyle bir laf etti ki...

Beyaz'dan 'düdüklerler' gafı!

Beyazıt Öztürk'ün bu hafta ki konukları 72. Koğuş film ekibiydi. Kerem Alışık ve Yavuz Bingöl'ün kurdukları ortak şirketi diline dolayan Beyazıt, onların saflıklarıyla ilgili türlü espiriler yaptı. Konukları ve izleyicileri gülme krizine sokan bu anlarda Beyazıt Öztürk'ün 'sizi düdüklerler' lafı şok yarattı. Sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyleyen ünlü şovmen durumu hemen toparladı.
İşte o anlar;

[Beyazdan düdüklerler gafı!](http://video.mynet.com/1nisannn/Beyaz-dan-duduklerler-gafi/1124782/ "Beyazdan düdüklerler gafı!") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
Okuyucu Yorumları2 yorum
  • 1 Oy
    la bu adam ii hoşta her gelenedxe agam paşam denmezki yaww yalakalık hat safa ecik delikanlı olda yanlışınıda söle doğrusunuda geberiyoo sewimli gözükecem diee okan kadar sert olmasada onun gibi doobra ol bee
  • 1 Oy
    eray.com beyazla ne alıp veremediğin var durmadan beyazı kötülüyorsun. tamam okan yalakasısın ama adam ol biraz. sürekli beyazla uğraşman hiç hoş değil. asıl okan yalaka. esra ceyda kardeşlere bile yalaklık yapıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.